اپیزود 23- مشاوره امورگمرکی (قسمت دوم)
در این پادکست پاسخ مشاوران اتاق بازرگانی به سوالات فعالان اقتصادی درباره امورگمرکی را می شنوید. عوارض گمرکی در ایران از موضوعات مطرح شده در این پادکست است.  
تاریخ انتشار: 1399/03/17
اپیزود 22- مشاوره امورگمرکی (قسمت اول)
در این پادکست پاسخ مشاوران اتاق بازرگانی به سوالات فعالان اقتصادی درباره امورگمرکی را می شنوید. مرجوع کردن کالای صادراتی به گمرک از موضوعات مطرح شده در این پادکست است.  
تاریخ انتشار: 1399/03/17
اپیزود 21- مشاوره امور مالیاتی (قسمت پنجم)
در این پادکست پاسخ مشاوران اتاق بازرگانی به سوالات فعالان اقتصادی درباره امور مالیاتی را می شنوید. دریافت قوانین مالیاتی کشورهای همسایه و معافیت های مالیاتی صادرات از موضوعات مطرح شده در این پادکست است.  
تاریخ انتشار: 1399/03/12
اپیزود 20- مشاوره امور مالیاتی (قسمت چهارم)
در این پادکست پاسخ مشاوران اتاق بازرگانی به سوالات فعالان اقتصادی درباره امور مالیاتی را می شنوید. مالیات کالای برگشتی صادراتی و مالیات ترانزیت کالا از موضوعات مطرح شده در این پادکست است.  
تاریخ انتشار: 1399/03/12
اپیزود 19- مشاوره امور مالیاتی (قسمت سوم)
در این پادکست پاسخ مشاوران اتاق بازرگانی به سوالات فعالان اقتصادی درباره امور مالیاتی را می شنوید. پرداخت مالیات در گمرک و مالیات مستاجران از موضوعات مطرح شده در این پادکست است.  
تاریخ انتشار: 1399/03/12
اپیزود 18- مشاوره امور مالیاتی (قسمت دوم)
در این پادکست پاسخ مشاوران اتاق بازرگانی به سوالات فعالان اقتصادی درباره امور مالیاتی را می شنوید. مالیات دارندگان کارت بازرگانی و مالیات بر ارزش افزوده از موضوعات مطرح شده در این پادکست است.  
تاریخ انتشار: 1399/03/12
اپیزود 17- مشاوره امور مالیاتی (قسمت اول)
در این پادکست پاسخ مشاوران اتاق بازرگانی به سوالات فعالان اقتصادی درباره امور مالیاتی را می شنوید. مالیات بر ارزش افزوده و مالیات صادرکنندگان از موضوعات مطرح شده در این پادکست است.  
تاریخ انتشار: 1399/03/12
اپیزود 16- مشاوره آمار و اطلاعات اقتصادی (قسمت چهارم)
در این پادکست پاسخ مشاوران اتاق بازرگانی به سوالات فعالان اقتصادی درباره آمار و اطلاعات اقتصادی را می شنوید. تجارت با امارات و آموزش صادرات از موضوعات مطرح شده در این پادکست است.  
تاریخ انتشار: 1399/02/27
اپیزود 15- مشاوره آمار و اطلاعات اقتصادی (قسمت سوم)
در این پادکست پاسخ مشاوران اتاق بازرگانی به سوالات فعالان اقتصادی درباره آمار و اطلاعات اقتصادی را می شنوید. واردات پمپ های صنعتی، تجارت با پاکستان و قزاقستان از موضوعات مطرح شده در این پادکست است.  
تاریخ انتشار: 1399/02/27
اپیزود 14- مشاوره آمار و اطلاعات اقتصادی (قسمت دوم)
در این پادکست پاسخ مشاوران اتاق بازرگانی به سوالات فعالان اقتصادی درباره آمار و اطلاعات اقتصادی را می شنوید. تجارت با عراق، شرایط صادرات خرما و واردات دوربین مداربسته از موضوعات مطرح شده در این پادکست است.  
تاریخ انتشار: 1399/02/20
اپیزود 13- مشاوره آمار و اطلاعات اقتصادی (قسمت اول)
در این پادکست پاسخ مشاوران اتاق بازرگانی به سوالات فعالان اقتصادی درباره آمار و اطلاعات اقتصادی را می شنوید. آمار تجارت پارچه، پسته، بستنی و دیگر کالاهای ایرانی از موضوعات مطرح شده در این پادکست است. 
تاریخ انتشار: 1399/02/20
اپیزود 12- مشاوره عضویت و کارت بازرگانی (قسمت دوم)
در این پادکست پاسخ مشاوران اتاق بازرگانی به سوالات فعالان اقتصادی درباره عضویت در اتاق و دریافت کارت بازرگانی را می شنوید. تمدید کارت بازرگانی و آموزش از موضوعات مطرح شده در این پادکست است.  
تاریخ انتشار: 1398/11/26
اپیزود 11- مشاوره عضویت و کارت بازرگانی (قسمت اول)
در این پادکست پاسخ مشاوران اتاق بازرگانی به سوالات فعالان اقتصادی درباره عضویت در اتاق و دریافت کارت بازرگانی را می شنوید. ثبت برند، تعهدهای مالیاتی و اثر آن در تمدید کارت بازرگانی از موضوعات مطرح شده در این پادکست است.  
تاریخ انتشار: 1398/11/26
اپیزود 10 - مشاوره کسب و کارهای نو و دانش بنیان (قسمت چهارم)
در این پادکست پاسخ مشاوران اتاق بازرگانی به سوالات فعالان اقتصادی درباره استارت آپ ها و کسب وکارهای نوپا را می شنوید. کاریابی در عمان، بازاریابی و مارکتینگ ارز دیجیتال ازموضوعات مطرح شده در این پادکست است.  
تاریخ انتشار: 1398/11/26
اپیزود 9 - مشاوره کسب و کارهای نو و دانش بنیان (قسمت سوم)
در این پادکست پاسخ مشاوران اتاق بازرگانی به سوالات فعالان اقتصادی درباره استارت آپ ها و کسب وکارهای نوپا را می شنوید. چگونگی معرفی خدمات شرکت ها از طریق سایت اتاق تهران، صادرات مواد غذایی و حوزه های پرسود سرمایه گذاری در اقتصاد ایران از موضوعات مطرح شده در این پادکست است.  
تاریخ انتشار: 1398/11/26
اپیزود 8 - مشاوره امور بیمه و تامین اجتماعی (قسمت سوم)
در این پادکست پاسخ مشاوران اتاق بازرگانی به سوالات فعالان اقتصادی درباره امور بیمه و تامین اجتماعی را می شنوید. بیمه مشاغل آزاد، کسر حق بیمه از پاداش و حداقل مدت قرارداد برای استخدام کارگران از موضوعات مطرح شده در این پادکست است.  
تاریخ انتشار: 1398/11/26
اپیزود 7 - مشاوره دعاوی حقوقی بانکی (قسمت اول)
در این پادکست، پاسخ مشاوران اتاق بازرگانی به سوالات فعالان اقتصادی درباره دعاوی حقوقی بانکی را می شنوید. حل و فصل مشکلات حقوقی با بانک های خارجی و بانک های داخلی، از موضوعات مطرح شده در این پادکست است.  
تاریخ انتشار: 1398/11/16
اپیزود 6 - مشاوره کسب و کارهای نو و دانش بنیان (قسمت دوم)
در این پادکست پاسخ مشاوران اتاق بازرگانی به سوالات فعالان اقتصادی درباره استارت آپ ها و کسب وکارهای نوپا را می شنوید. حذف واسطه ها در فروش فرش، تجارت آلوئه ورا و سرمایه گذاری در ساخت بازی های رایانه ای از جمله موضوعاتی است که در این پادکست مطرح شده است.  
تاریخ انتشار: 1398/11/16
اپیزود 5 - مشاوره کسب و کارهای نو و دانش بنیان (قسمت اول)
در این پادکست پاسخ مشاوران اتاق بازرگانی به سوالات فعالان اقتصادی درباره استارت آپ ها و کسب وکارهای نوپا را می شنوید. تجارت زعفران، فروش مجازی شیرینی و نحوه کلید زدن یک کسب وکار نو از موضوعاتی است که در این پادکست مطرح شده است.  
تاریخ انتشار: 1398/11/15
اپیزود 4 - مشاوره امور بیمه و تامین اجتماعی (قسمت دوم)
در این پادکست پاسخ مشاوران اتاق بازرگانی به سوالات فعالان اقتصادی درباره امور بیمه و تامین اجتماعی را می شنوید. میزان عیدی کارکنان شرکت ها، محاسبه بیمه دستگاه های خریداری شده از خارج و پرداخت حق بیمه مشاوران حقوقی از جمله موضوعات مطرح شده در این پادکست است.  
تاریخ انتشار: 1398/11/15
اپیزود 3 - مشاوره امور بیمه و تامین اجتماعی (قسمت اول)
در این پادکست پاسخ مشاوران اتاق بازرگانی به سوالات فعالان اقتصادی درباره امور بیمه و تامین اجتماعی را می شنوید. نحوه پرداخت بدهی کارفرمایان به تامین اجتماعی، استفاده از بیمه بیکاری و محاسبه بیمه در فاکتورهای خرید از خارج، از موضوعات مطرح شده در این پادکست است.  
تاریخ انتشار: 1398/11/15
اپیزود 2 - مشاوره امور بانکی (قسمت دوم)
در این پادکست پاسخ مشاوران اتاق بازرگانی به سوالات فعالان اقتصادی درباره امور بانکی را می شنوید. نحوه بازگشایی ال سی، دریافت تسهیلات بانکی برای واردات، تجارت با کلمبیا و دریافت ارز دولتی از جمله موضوعات مطرح شده در این پادکست است.  
تاریخ انتشار: 1398/11/15
اپیزود 1 - مشاوره امور بانکی (قسمت اول)
در این پادکست پاسخ مشاوران اتاق بازرگانی به سوالات فعالان اقتصادی درباره امور بانکی را می شنوید. نحوه بازگشت ارز حاصل از صادرات، دریافت ارز نیمایی برای واردات، استفاده از حساب ارزی شخصی برای بازگشت ارز صادراتی و دریافت وام برای فعالیت های تولیدی و تجاری از جمله موضوعات مطرح شده در این پادکست است.  
تاریخ انتشار: 1398/11/15