مجمع عمومی کانون زنان بازرگان استان تهران برگزار شد

از تصویب گزارش مالی تا انتخاب بازرس

تاريخ 1396/03/29 ساعت 13:34

مجمع عمومی کانون زنان بازرگان استان تهران شامگاه بیست و هشتم خرداد ماه با حضور اعضای این کانون برگزار شد و در مراسمی که همراه با ضیافت افطار بود، بازرس این کانون انتخاب نیز شد.

در مجمع عمومی کانون زنان بازرگان استان تهران، که با حضور حداکثری اعضای آن برگزار شد، ضمن ارائه گزارشی از عملکرد این تشکل در سال گذشته، انتخابات تعیین بازرس کانون برای سال پیش رو نیز صورت گرفت.

 در ابتدای این جلسه، سیده فاطمه مقیمی رییس کانون زنان بازرگان استان تهران به تشریح عملکرد این تشکل نوپا پرداخت و گفت: برگزاری نخستین نمایشگاه کانون در برج میلاد، عقد تفاهمنامه همکاری با یک شرکت بخش خصوصی به منظور تبلیغات کالا و خدمات اعضای کانون با شرایط مناسب، برگزاری بیش از 20 جلسه اتاق فکر و کارآفرینی توسط کانون و تشکیل اتاق فکر و استارت‌آپ‌ها از جمله اقدامات این کانون در یک سال گذشته بوده است.

 عضو هیات رییسه اتاق تهران در ادامه سخنانش از برگزاری هفته فرهنگی ویتنام در ایران به منظور آشنایی با بازار این کشور به عنوان یکی دیگر از اقدامات این کانون یاد کرد و گفت: برگزاری کارگاه‌های آموزشی برای بانوان از جمله اعتبارات اسنادی، تاسیس17 شعبه استانی کانون، ایجاد دبیرخانه مشترک میان کانون و فراکسیون زنان مجلس از دیگر موارد موجود در کارنامه کانون طی یک سال گذشته بوده است.

 در ادامه این نشست، سحر مولایی، خزانه‌دار این کانون نیز از برنامه‌های در دست اقدام کانون زنان بازرگان تهران سخن گفت و افزود: دو تفاهمنامه با دو بانک‌ در شرف انعقاد است تا به موجب این تفاهمنامه، اعضای کانون، مشمول تسهیلاتی مکمل قرار گیرند.

 او در ادامه با اشاره به ماموریتی که اساسنامه کانون بر عهده هیات مدیره قرار داده است، گفت: انعقاد تفاهمنامه با مجموعه ورزشی چمران برای ارائه خدمات رفاهی به بانوان عضو کانون به مرحله نهایی رسیده و درعین حال درصدد انعقاد چنین تفاهمنامه‌ای با باشگاه انقلاب نیز هستیم.

او هم‌چنین توضیحاتی در مورد درآمدهای این کانون از محل حق عضویت و کمک‌های دریافتی ارائه کرد و گزارش داد که در سال گذشته بخش عمده این درآمدها صرف تجهیز دفتر کانون زنان بازرگان استان تهران شده است.

 در ادامه این نشست، فریده فیروزفر، بازرس  کانون، گزارش بازرسی مالی و اجرایی از این تشکل را قرائت کرد و گفت: بررسی کلیه اسناد نشان می‌دهد که هزینه‌ها، بر اساس صورت‌های مالی مشخص انجام گرفته و ابهامی در وجوه هزینه شده، دیده نمی‌شود. به بیان دیگر هیچ مورد خلافی که نشان‌دهنده تضییع حقوق اعضا باشد، در صورت‌های مالی و گزارش کانون مشاهده نشده است. در عین حال، اقدامات هیات مدیره نیز در سال گذشته با مفاد اساسنامه مطابقت دارد.

 پس از قرائت گزارش و نظر بازرس، اعضای کانون نیز گزارش مالی و اجرایی بازرس را مورد تایید قرار دادند.

هم‌چنین در ادامه این نشست، انتخاب بازرس جدید در دستور کار قرار گرفت که از میان چهار نامزد احراز این پست، فریده فیروزفر، بازرس فعلی کانون، بار دیگر از سوی اعضا برای خدمت در این سمت انتخاب شد.

این مراسم با ضیافت افطار به پایان رسید. 

 

 

 


 عضو کانال اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در تلگرام شوید

[صفحه چاپ]


ثبت نظر شما:

نام
پست الکترونیکی
تلفن
نظر