اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌کند

نشست بررسی پتانسیل‌های صادراتی ایران به تایلند

تاريخ 1397/03/23 ساعت 20:33

دهمین نشست بررسی ظرفیت‌های صادراتی ایران با هدف توسعه روابط تجاری با کشورهای هدف، با تمرکز روی کشور تایلند و نیازهای این وارداتی این اقتصاد برگزار می‌شود.

سلسله نشست‌های بررسی ظرفیت‌های صادراتی ایران به کشورهای همسایه، منطقه و سایر کشورهای هدف، از دو سال گذشته در دستورکار معاونت بررسی‌های اقتصادی اتاق تهران قرار گرفته و تاکنون در 9 نشست مختلف با حضور فعالان اقتصادی، بازرگانان، صاحبان بنگاه‌های کوچک و متوسط و سایر اعضای حقیقی و حقوقی اتاق تهران، فرصت‌های صادراتی به کشورهای پاکستان، ترکیه، عراق، روسیه، امارات متحده عربی، عمان، آذربایجان، قزاقستان و هند مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته است.

 

 در این نشست­ها ضمن ارائه تصویری مقایسه‌ای از شاخص‌های اقتصادی کشور مورد نظر، نیازهای عمده وارداتی و زمینه‌های توسعه صادرات ایران به آن کشور مورد بررسی قرار می‌گیرد. در این نشست‌ها علاوه بر فعالان اقتصادی که مخاطب اصلی این نشست هستند، کارشناسانی از نهادهای مربوطه مانند سازمان توسعه تجارت، وزارت صنعت، معدن و تجارت، گمرک، سفارت‌خانه‌ ایران در کشور موردنظر، رایزنان بازرگانی و وابستگان اقتصادی نیز حضور دارند تا در کنار گزارش معاونت بررسی‌های اقتصادی اتاق تهران، توضیحاتی تکمیلی و هدفمند برای هدایت صادرکنندگان ایرانی ارائه کنند.

 

برابر اعلام معاونت بررسی‌های اقتصادی اتاق تهران، برنامه آتی این سلسله نشست‌ها به موضوع «بررسی پتانسیل‌های صادراتی ایران به کشور تایلند» اختصاص دارد که با حضور نمایندگان سازمان توسعه تجارت، بانک توسعه صادرات و اتاق بازرگانی ایران در روز سه­شنبه 29 خرداد 1397 از ساعت 10 الی 12 در طبقه ششم ساختمان شماره 2 اتاق تهران برگزار خواهد شد.

 

برابر روال معمول، حضور و مشارکت در این نشست برای فعالان اقتصادی، اعضای اتاق تهران و نمایندگان شرکت‌های فعال در حوزه تجارت با کشور تایلند آزاد است و می‌توانند برای بهره‌ بردن از این مباحث در این نشست شرکت کنند.

 (علاقمندان به حضور در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره 88107636 داخلی 3، مربوط به معاونت بررسی‌های اقتصادی اتاق تهران تماس بگیرند.)


 عضو کانال اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در تلگرام شوید

[صفحه چاپ]


ثبت نظر شما:

نام
پست الکترونیکی
تلفن
نظر