با استارت آپ ها بنزین بزنید

کار تعمیرات را به استارت آپ ها بسپارید

تاريخ 1397/06/03 ساعت 11:19

این روزها استارت آپ های فعالی راه اندازی شده اند که می توانند در شرایط حساسی که شما در خیابانی مانده اید و وسیله نقلیه یتان خراب شده است به داد شما برسند.

« کار را باید به کار دانش سپرد» این یک ضرب المثل پر کاربرد فارسی است اما در واقعیت بسیاری از افراد از آن پیروی نمی کنند و ترجیح می دهند برای کاهش هزینه ها خود در خیلی از کارها به خصوص امور تعمیراتی از ماشین گرفته تا اتفاقات داخل منزل؛ دست به کار شوند. اتفاقی که خیلی وقت ها پایان خوشی ندارد و افراد را مجبور می کند با هزینه بیشتر از یک تعمیرکار کمک بگیرند. پیش از این شما برای پیدا کردن تعمیرکاران مجبور بودید در محله تان بچرخید و با به افزادی زنگ بزنید که به کمک شما بیایند اما استارات آپ ها این کار را هم همچون خیلی از بخش های دیگر ساده کرده اند و این روزها شما با استفاده از انواع و اقسام اپلیکیشن ها که روی گوشی های همراهتان وصل می کنید، می توانید از خدمات شرکت های استارت آپی که در حوزه خدمات تعمییرات فعال هستند، خیلی راحت با پر کردن درخواست استفاده کنید. بیشتر این استارت آپ ها در حوزه هایی مانند: برق کشی، تأسیسات، کابینت، نظافت، باغبانی و… خدمات ارائه می دهند. در این زمینه در حال حاضر استارت آپ هایی همچون کشو، دکه، چه راحت و... نام برد.

همچنین در حوزه تعمیرات خودرو نیز این روزها استارت آپ های فعالی راه اندازی شده اند که می توانند در شرایط حساسی که شما در خیابانی مانده اید و وسیله نقلیه یتان خراب شده است به داد شما برسند. این استارت آپ ها معمولا هزینه های پایین تری نسبت به خودروهای امدادی دریافت می کنند. رایکار یکی از مهم ترین استارت آپ هایی است که در این زمینه فعال است و افرادی که نیازمند عیب یابی خودرویشان هستند خدمات می دهند. کارشناسان این استارت آپ بعد از اعلام نیاز شما ابتدا تلاش می کنند به صورت تلفنی عیب یابی لازم را انجام دهند و بعد اکیپی از افراد با تجربه را برای تعمییر وسیله نقلیه شما به محل می فرستند.

علاوه براین ها یکی از استارت آپ ها جالب دیگری که این روزها فعال شده در حوزه ارائه سوخت و بنزین به خودروهای در راه مانده است، شما از طریق اپلیکیشن این استارت آپ و اعلام نقطه ای که ایستاده اید نیاز خود به بنزین را اعلام می کنید و بعد از چند دقیقه خودرویی سیار برای تامین نیاز شما به محل می رسد.


 عضو کانال اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در تلگرام شوید

[صفحه چاپ]


ثبت نظر شما:

نام
پست الکترونیکی
تلفن
نظر