لینکدین، لیستی از استارت آپ های جذاب منتشر کرده است

جذاب ترین استارت آپ های هند کدامند؟

تاريخ 1397/07/03 ساعت 12:10

لیست استارت آپ های برتر لینکدین، شرکت های مختلفی از جمله مسافرتی و گردشگری، خدماتی، بیمه ای و ... را در بر می گیرد.

 هند به خاطر استارت آپ های فناوری اش مشهور است. لینکدین لیستی از استارت آپ های برتر هند را منتشر کرده است. سی ان بی سی گزارشی در این باره نوشته است. این استارت آپ ها از فکر های جدید برای سفر، حمل و نقل و گردشگری تا خیلی موارد دیگر را شامل می شود. در این گزارش 5 استارت آپ برتر هند عنوان شده است. 

  1. OYO Rooms

کارکنان جهانی: 4700

دفتر مرکزی: گورگان

استارت آپ اویو روم، در صدر جدول استارت آپ های هند قرار گرفته است. این شرکت یک استارت آپ مهمان نوازی است و در 5 سال گذشته یکی از بزرگترین شبکه های هتلی هند شده است که حدود 100 هزار اتاق در 230 شهر جهان دارد. در 9 ماه گذشته این استارت آپ بودجه خود را در سطح بین المللی افزایش داده و در مالزی، چین و انگلیس هم شعبه هایی تاسیس کرده است.

 

  1. Cure.Fit

کارکنان جهانی: 120

دفتر مرکزی: بنگورا

شروع کار این استارت آپ با 4 پیشنهاد همراه بود: سالن های ورزشی بدون تجهیزات، غذای سالم، مراقبت های اولیه به علاوه یوگا و مراکز مدیتیشن و مراقبتی.

 

  1. Dunzo

کارکنان جهانی: 160

دفتر مرکزی: بنگورا

دونزو یک برنامه خدمات سرویس است که به کاربر اجازه می دهد کارکنانی را برای انجام وظایف برای آنها استخدام کند. این استارت آپ آنقدر در هند جا افتاد که مشتریان دیگر از فعل «دونزوئینگ» برای خرید مواد غذایی و هرچیز دیگری استفاده می کنند.

 

  1. Rivigo

کارکنان جهانی: 3700

دفتر مرکزی: گورگان

کسب و کار لجستیکی Rivigo با ایجاد یک ایستگاه امدادی به خدمات تحویل کالا سرعت بخشیده است. این استارت آپ 4 ساله قصد دارد تا سال آینده 5 هزار نفر را استخدام کند و ناوگان و انبار و فناوری خود را افزایش دهد.

 

  1. Digit Insurance

کارکنان جهانی: 630

دفتر مرکزی: بنگورا

این استارت آپ، شرکت بیمه آنلاین است و هدفش ساده سازی فرایند سیاست گذاری است. این بیمه مطالبه گری برای مشتریان را انجام می دهد. مثلا اگر پرواز شما 75 دقیقه تاخیر دارد، این حق را از شرکت مربوطه مطالبه می کند.


 عضو کانال اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در تلگرام شوید

[صفحه چاپ]


ثبت نظر شما:

نام
پست الکترونیکی
تلفن
نظر