سی ان ان

این استارت آپ مهمانی شما را در اینستاگرام دیدنی تر می کند

تاريخ 1397/12/08 ساعت 12:50

رویدادهای بزرگ و کوچک زندگی بی وقفه در شبکه های اجتماعی ثبت می شود. این باعث شده جزییات بصری برای مردم در همه مهمانی ها، از مهمانی های مجردی گرفته تا یک شام کوچک خانوادگی و دوستانه بیش از همیشه اهمیت پیدا کند. یک استارت آپ در نیویورک ایجاد شده که می خواهد از این فرصت استفاده کند.

سی ان ان بیزنس می نویسد تاج های طلایی، بادکنک های براق و بزرگ، شمع های پر زرق و برق، کاغذهای رنگی، بشقاب و دستمال های سفره خوش نقش همه چیزی است که برای یک مهمانی رویایی به آن نیاز دارید.  کاتری یک استارت آپ تجاری جدید در نیویورک است که وسایل مهمانی می فروشد و هر مهمانی را تبدیل به یک نمایش چشم نواز در اینستاگرام شما خواهد کرد. کف قیمت مجموعه های کاتری  49 دلار است اما هزینه ای که پرداخت می کنید به تعداد مهمانان و دکوراسیون اضافی که استفاده می کنید هم بستگی دارد.

شرکت کاتری در نیویورک کارش را شروع کرده و در هفته گذشته اعلام کرده که یک سرمایه گذار بر این کسب وکار نوپا  2.75 میلیون دلار سرمایه گذاری کرده است. موفقیت این کسب وکار به چه چیز وابسته است؟ رویدادهای بزرگ و کوچک زندگی بی وقفه در شبکه های اجتماعی ثبت می شود. این باعث شده جزییات بصری برای مردم در همه مهمانی ها، از مهمانی های مجردی گرفته تا یک شام کوچک خانوادگی و دوستانه بیش از همیشه اهمیت پیدا کند.

کاتری می تواند نقش  یک جایگزین آسان و ارزان را برای کسانی بازی کند که باید برای برگزاری مهمانی مدت ها در خیابان ها دنبال چیزهای جزیی بگردند. این شرکت تلاش می کند برای خدمات بهتر به مشتریان ایده های تازه را اجرا کند. کاتری به مشتریان برای برگزاری یک مهمانی کم نقض و بی نظیر با تصاویر زیبا کمک می کند اما از سوی دیگر، ممکن است از منظر تشدید اعتیاد به شبکه های اجتماعی و تظاهر مورد انتقاد قرار بگیرد. موسس این شرکت می گوید آن ها تنها برای برگزاری آسان تر مهمانی ها تلاش می کنند. الیس می گوید: ما می گوییم نباید برای استفاده از جزییات درست خیلی به کسی فشار بیاید. ما فقط می خواهیم استرس دکوراسیون و خرید را برای برگزارکنندگان مهمانی کم کنیم. با این کار مردم بیشتر بر جشن گرفتن با دوستان و کسانی که به آن عشق می ورزند تمرکز کنند تا اینکه درباره انتخاب دستمال سفره استرس بگیرند.


 عضو کانال اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در تلگرام شوید

[صفحه چاپ]


ثبت نظر شما:

نام
پست الکترونیکی
تلفن
نظر