پایان ماراتن انتخاب هیات رییسه کمیسیون های مشورتی

مجید حسینی نژاد، رییس کمیسیون گردشگری اتاق تهران شد

تاريخ 1398/03/22 ساعت 12:38

در ادامه برگزاری انتخابات کمیسیون های مشورتی اتاق تهران، انتخابات هیات رییسه کمیسیون گردشگری اتاق تهران نیز صبح امروز برگزار شد و مجید حسینی نژاد، با رای اعضای این کمیسیون بر کرسی ریاست تکیه زد.

با برگزاری انتخابات کمیسیون گردشگری، ترکیب هیات رییسه کمیسیون های ده گانه اتاق تهران در دوره نهم هیات نمایندگان مشخص شد و کمیسیون ها از هفته آینده، فعالیت خود را به طور رسمی آغاز می کنند.

 در انتخابات کمیسیون گردشگری که با حضور مسعود خوانساری و ناصر ریاحی، اعضای هیات رییسه اتاق تهران برگزار شد، مجید حسینی نژاد، عضو هیات نمایندگان اتاق تهران و فعال در حوزه گردشگری، با اکثریت آرا به عنوان رییس این کمیسیون انتخاب شد.

سپس نوبت به انتخاب نواب رییس رسید که سجاد غرقی، عضو هیات نمایندگان اتاق تهران، حرمت الله رفیعی از انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی و امیر هاتفی از انجمن صنفی دفاتر مسافرتی تهران برای احراز کرسی های نایب رییسی در این کمیسیون کاندیدا شدند که رفیعی 6 رای و غرقی و هاتفی نیز هر کدام 3 رای کسب کردند. اما با توجه به اینکه آیین نامه تشکیل کمیسیون های مشورتی اتاق، اعضای هیات نمایندگان را در اولویت قرار می دهد، غرقی مشمول این اولویت شد و بدین ترتیب رفیعی به عنوان نایب رییس اول و غرقی به عنوان نایب رییس دوم کمیسیون گردشگری اتاق تهران معرفی شدند.

مسعود خوانساری، رییس اتاق تهران پس از پایان این رای گیری، ضمن تبریک به منتخبان، کمیسیون گردشگری را یکی از کمیسیون های حائز اهمیت در اتاق تهران برشمرد و ابراز امیدواری کرد که این کمیسیون در توسعه گردشگری، منشا اثر باشد.

در ادامه این جلسه، حسینی نژاد، رییس کمیسیون گردشگری اتاق تهران، رویکرد این کمیسیون را توسعه گردشگری داخلی عنوان کرد و گفت:«هدف ما در این کمیسیون این خواهد بود که هر ایرانی با هر سطح درآمد، تجربه شایسته ای از سفر داشته باشد. بسیاری از ایرانی ها در طول سال سفر نمی کنند و این درحالی است که افزایش سفرها می تواند اقتصاد را به حرکت درآورد. در عین حال، سفر به افزایش نشاط در خانواده ها نیز کمک می کند. البته باید به این نکته توجه داشت که توسعه گردشگری داخلی محقق نمی شود، مگر با قدرتمند شدن فعالان گردشگری از طریق ابزار تکنولوژی.»

 


 عضو کانال اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در تلگرام شوید

[صفحه چاپ]


ثبت نظر شما:

نام
پست الکترونیکی
تلفن
نظر