با چند استارت آپ حوزه بیمه آشنا شوید

با چند کلیک بیمه شوید

تاريخ 1398/04/01 ساعت 11:27

خدمات اصلی استارت آپ های بیمه شامل:« ارائه اطلاعات شفاف و بی‌طرف شرکت‌های بیمه، امکان مقایسه سریع شرکت‌های بیمه، خرید آسان خدمات بیمه تنها با چند کلیک، تضمین پایین‌ترین قیمت بیمه، مشاوره تخصصی رایگان، ارائه خدمات به کل کشور، تحویل به تمامی نقاط کشور و پاسخگویی و مشاوره به مشتریان است.»

اقتصاد و به صورت کلی زبست امروز بدون بیمه، حلقه ای گم شده دارد و در این بین برای سرعت بخشیدن به استفاده از خدمات شرکت های بیمه و دردسرهای عضویت و... شرکت های استارت آپی پا به میان گذاشته اند که گرفتن انواع خدمات بیمه را بسیار ساده کرده اند. شما با ورود به سایت و اپلیکیشن این استارت آپ ها و ثبت مدارک لازم می توانید از انواع خدمات بیمه ها در کسب و کار، آتش سوزی، بیمه عمر، صدور دفترچه بیمه تامین اجتماعی و... بهره مند شوید و بعد از ثبت درخواست خود منتظر باشید تا شرکت استارت آپی بیمه به نمایندگی از شما پیگیر کارهای بیمه شما شود و در نهایت مدارک چاپ شده را به هر آدرسی که اعلام کرده اید، تحویلتان بدهد.

خدمات اصلی این استارت آپ ها شامل:« ارائه اطلاعات شفاف و بی‌طرف شرکت‌های بیمه، امکان مقایسه سریع شرکت‌های بیمه،     خرید آسان خدمات بیمه تنها با چند کلیک، تضمین پایین‌ترین قیمت بیمه، مشاوره تخصصی رایگان، ارائه خدمات به کل کشور،  تحویل به تمامی نقاط کشور و پاسخگویی و مشاوره به مشتریان است.»

یکی از استارت آپ های شناخته شده در حوزه بیمه « بیمه بازار» است. در سایت این استارت آپ آمده است:« بیمه ‌بازار یک روش جدید خرید بیمه است که برای اولین بار در ایران در شهریورماه 95 شروع به کار کرد. بیمه‌بازار سامانه مقایسه و فروش آنلاین بیمه‌های شخص ثالث، بیمه بدنه، بیمه آتش‌سوزی و بیمه عمر است که امکان نرخ‌گیری و خرید این بیمه‌ها را در کوتاه‌ترین زمان ممکن، برای مشتریان را فراهم کرده است. خرید بی‌دردسر و آسان بیمه و البته امکان مقایسه شرکت‌های مختلف بیمه شاید روزی فقط یک ایده بود، اما این ایده با تیم بیمه‌بازار به واقعیت تبدیل شد.» همچنین در این سایت نوشته شده:« این سایت امکان مقایسه و خرید آنلاین از شرکت‌های بیمه تحت نظارت بیمه مرکزی ایران  از جمله ایران ، آسیا ، البرز ، پارسیان ، پاسارگاد ، رازی ، دانا ، کارآفرین ، نوین را برای مشتریان ایجاد کرده است. مشتریان ما می‌توانند به‌راحتی و با چند کلیک شرکت‌های بیمه و مشخصات آن‌ها را در کوتاه‌ترین زمان با یکدیگر مقایسه کرده و پس از خرید آنلاین، بیمه‌نامه را در همان روز تحویل بگیرند.»

یکی دیگر از استارت آپ های مشهور در این حوزه، « بیمیتو» نام دارد. در سایت این استارت آپ هم آمده است:« بیمیتو، وب‌سایت و اپلیکیشن مقایسه، خرید و مدیریت آنلاین بیمه است. با کمک بیمیتو می‌توانید تمامی اطلاعات مورد نیازتان از جمله قیمت، میزان پوشش بیمه و سطح کیفیت خدمات شرکت‌های مختلف بیمه را مقایسه و آگاهانه خرید کنید. بیمیتو برای ارائه خدمات بیمه‌ای با نمایندگان و کارگزاران مورد تائید بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران همکاری می‌کند و تمامی فرآیندهای آن، مورد تأیید عاملان رسمی بیمه است. بیمیتو به شما کمک می‌کند تا با آسودگی خاطر بیمه‌های خود را مدیریت کنید. شما می‌توانید با استفاده از سیستم مدیریت بیمه بیمیتو از زمان اتمام بیمه، تاریخ سررسید اقساط بیمه‌ها و... مطلع شوید و در هر لحظه و در هر مکان به اطلاعات بیمه‌ای خود دسترسی داشته باشید. در نهایت، کارشناسان بیمیتو همواره آماده ارائه مشاوره رایگان به شما برای خرید و دریافت خدمات بیمه‌ای می‌باشند. خرید از بیمیتو، خریدی آگاهانه است.»


 عضو کانال اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در تلگرام شوید

[صفحه چاپ]


ثبت نظر شما:

نام
پست الکترونیکی
تلفن
نظر