به مناسبت هفته دفاع مقدس و با حضور نخبگان کارآفرینی برگزار شد

تقدیر فرمانده ارتش از عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران

تاريخ 1398/07/13 ساعت 13:17

امیر سرلشگر سیدعبدالرحیم موسوی، فرمانده کل ارتش در دیدار با تعدادی از کهنه‌سربازان وطن که امروز از فعالان بنام اقتصادی هستند، از آنها تقدیر کرد.

همزمان با هفته دفاع مقدس، جمعی از کهنه‌سربازان وظیفه دیروز و چهره‌های موفق امروز، به همت سازمان مردم‌نهاد خانه سرباز صلح ایران با فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی دیدار و گفت‌و‌گو کردند.

به گزارش روابط عمومی اتاق تهران، در این دیدار نخبگانی از حوزه‌های اقتصادی، هنر و ورزش حضور داشتند که در دوران جنگ تحمیلی و دفاع مقدس در ارتش خدمت کرده بودند. این کهنه‌سربازان که در این دیدار از آنان به عنوان «سربازان شجاع دیروز و چهره‌های موفق امروز» یاد شد  ، از امیر سرلشگر موسوی نشان و لوح تقدیر دریافت کردند.

علی نقیب عضو هیات نمایندگان اتاق تهران و از کارآفرینان شناخته شده در عرصه صنعت و تولید که در حال حاضر شرکت بهداشتی دکتر عبیدی را مدیریت می‌کند، از چهره‌های اقتصادی در این دیدار بود که مورد تقدیر فرمانده کل ارتش قرار گرفت.

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در این دیدار، با تجلیل از علی نقیب و دیگر فعالان اقتصادی که در قامت سربازان وطن، سابقه دفاع از خاک و مرز ایران را دارند، حضور آنان در عرصه کارآفرینی و اقتصاد کشور را دفاع مقدس دیگری در شرایط کنونی کشور دانست و تصریح کرد که قدردان شما و همه سربازان عزيز جمهوری اسلامی ايران هستيم.

علی نقیب از آذرماه 1361 تا 1363 در تیپ زرهی ارتش اعزامی از  شیراز دوران خدمت وظیفه خود را همزمان در جبهه های جنگ تحمیلی سپری کرد. او که دانش‌آموخته مهندسی صنایع از دانشگاه صنعتی شریف است، پس از اتمام دوران مقدس سربازی پا به جبهه کسب‌و‌کار گذاشت و پس از آنکه مدیریت چندین شرکت صنعتی را تجربه کرد، تمرکز خود را روی صنعت آرایشی و بهداشتی قرار داد و در حال حاضر نیز به عنوان مدیرعامل شرکت بهداشتی دکتر عبیدی، این گروه صنعتی بزرگ را هدایت می‌کند.

علی نقیب که در دوره هفتم نیز در جمع هیات نمایندگان اتاق تهران قرار داشت، در دوره نهم دوباره به ترکیب نمایندگان بخش خصوصی در حوزه صنعت بازگشته است. وی در این دوره، کرسی نایب‌رییس اول کمیسیون بهبود محیط کسب‌و‌کار و رفع موانع تولید را برعهده دارد.

 


 عضو کانال اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در تلگرام شوید

[صفحه چاپ]


ثبت نظر شما:

نام
پست الکترونیکی
تلفن
نظر