اتاق بازرگانی، صنایع، معادن ‌و ‌کشاورزی تهران برگزار می‌کند

مراسم معرفی پایان‌نامه‌های دانشجویی منتخب نیم‌سال اول 98

تاريخ 1398/07/16 ساعت 12:12

با انتخاب معاونت بررسی‌های اقتصادی اتاق تهران، چهار پایان‌نامه برگزیده دانشجویی، که مورد حمایت اتاق تهران قرار گرفته است، در نشستی با حضور دانشجویان، فعالان اقتصادی و علاقمندان معرفی و تشریح می‌شود.

 نشست معرفی و ارائه پایان‌نامه‌های دانشجویی منتخب حمایت شده اتاق بازرگانی، صنایع‌،‌ معادن‌ و‌ کشاورزی تهران طی شش ماهه نخست سال 1398 طی روز سه‌شنبه 23 مهرماه در محل اتاق تهران برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اتاق تهران، مریم خزایی، معاون بررسی‌های اقتصادی اتاق تهران، با اعلام خبر برگزاری این مراسم توضیح داد که اتاق بازرگانی تهران با هدف توسعه ارتباط میان صنعت و دانشگاه و بهره‌گیری از ظرفیت علمی دانشگاه‌ها برای رفع چالش‌های موجود در بخش صنعت، از پایان‌نامه‌های مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری حمایت مالی می‌کند.

او افزود: پس از بررسی پایان‌نامه‌های معرفی شده به اتاق تهران، تعداد چهار پایان‌نامه با موضوع «توسعه روش‌شناسی به‌کارگیری مدل‌های ترموالکتروشیمیایی و طول عمر باتری در طراحی بهینه سیستم‌های انرژی تجدیدپذیر»، «طراحی و بهره‌برداری بهینه از سیستم‌های عرضه انرژی در گلخانه‌های انرژ کارآمد بر اساس رویکرد بهینه‌سازی دو مرحله‌ای بهبودیافته»، «مطالعه عوامل موثر بر ارزش ویژه برند (CBBE) در گردشگری پزشکی» و « تببین الگوی رفتار رقابتی در صنعت بانکداری ایران» به عنوان پایان‌نامه‌های منتخب نیم سال اول سال جاری برگزیده شده‌اند.

وی افزود: به منظور معرفی و ارائه پایان‌نامه‌های منتخب، مراسمی طی روز سه‌شنبه 23 مهرماه امسال با حضور دانشجویان منتخب در محل اتاق تهران از ساعت 13 الی 16 برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی اتاق تهران، اعضای اتاق تهران، صاحبان کسب‌و‌کار، دانشجویان و علاقمندان به حضور در این نشست، می‌توانند با شماره تلفن 88107636 داخلی 380 یا 384 تماس بگیرند و حضور خود در این نشست را اعلام کنند.


 عضو کانال اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در تلگرام شوید

[صفحه چاپ]


ثبت نظر شما:

نام
پست الکترونیکی
تلفن
نظر