رییس اتاق مشترک بازرگانی ایران و سوئیس خبر داد

برگزاری کنفرانس بین‌المللی ایران‌گرین در تهران

تاريخ 1398/07/20 ساعت 14:27

کنفرانس بین‌المللی ایران‌گرین که آذرماه امسال با تلاش اتاق مشترک ایران و سوئیس و همراهی و حمایت اتاق تهران برگزار می‌شود، محلی برای گردهمایی مدیران جهانی و منطقه‌ای شرکت‌های فعال حوزه غلات است.

 رییس اتاق بازرگانی مشترک ایران و سوئیس از برگزاری کنفرانس بین‌‎المللی «ایران‌گرین» طی آذرماه امسال در تهران خبر داد.

شریف نظام‌مافی در گفت‌و‌گو با روابط عمومی اتاق تهران، هدف از کنفرانس «ایران‌گرین» را گرد هم آوردن تمامی مدیران جهانی و منطقه‌ای فعال در حوزه غلات و دانه‌های روغنی طی دو روز در تهران عنوان کرد تا از این طریق، بنگاه‌ها و تجار غلات دانش تجاری خود را به اشتراک گذاشته و ارتباط فعالانه‌ای را در این کسب‌و‌کار ایجاد کنند.

به گفته وی، تمرکز «ایران‌گرین» بر بازار استراتژیک ایران خواهد بود در این کنفرانس که قرار است برای نخستین بار در ایران برگزار شود، علاوه بر آنکه صاحب‌نظران حوزه غلات از ایران و سایر کشورها به ایراد سخنرانی خواهند پرداخت، فرصتی خواهد بود تا صاحبان شرکت‌ها و تجار این حوزه نیز گفت‌و‌گوهای تجاری و رو در روی خود با شرکای تجاری را برقرار کنند.

نظام‌مافی با بیان اینکه کنفرانس ایران‌گرین از سوی اتاق بازرگانی مشترک ایران و سوئیس و با حمایت کامل اتاق بازرگانی تهران و چندین نهاد و بنگاه فعال در زنجیره غلات برگزار خواهد شد، افزود: این کنفرانس از امسال در تقویم سالانه سمینارهای اقتصادی ایران قرار می‌گیرد.

کنفرانس «ایران‌گرین» طی روزهای 11 و 12 آذرماه امسال در محل هتل اسپینانس‌پالاس تهران برگزار خواهد شد و علاقمندان برای حضور در این گردهمایی می‌توانند با شماره تلفن 88822551-021 تماس بگیرند.


 عضو کانال اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در تلگرام شوید

[صفحه چاپ]


ثبت نظر شما:

نام
پست الکترونیکی
تلفن
نظر