اتاق بازرگانی، صنایع‌، معادن ‌و ‌کشاورزی تهران برگزار می‌کند

رویداد آشنایی سرمایه‌گذاران با استارت‌آپ‌ها و کسب‌و‌کارهای نو

تاريخ 1398/07/24 ساعت 10:28

معاونت کسب و کار اتاق بازرگانی تهران یک رویداد در حوزه کسب‌وکارهای نوین با عنوان «آشنایی با سرمایه‌گذاری در استارت‌آپ‌ها» برگزار می‌کند.

معاون کسب‌و‌کار اتاق بازرگانی تهران از برگزاری نشست «آشنایی با سرمایه‌گذاری در استارت‌آپ‌ها» از سری رویدادهای نوآفرین داد.

به گزارش روابط عمومی اتاق تهران، هومن حاجی‌پور با تاکید بر توسعه فعالیت‌های دفتر کسب و کارهای نوین اتاق در نیمه دوم سال جاری در راستای تحقق اقتصاد نوآور، افزود: معاونت کسب و کار اتاق تهران به پشتوانه نگرش ویژه هیات رئیسه اتاق نسبت به افزایش نرخ نفوذ نوآوری و فناوری در کسب و کار، در همکاری گسترده با کمیسیون اقتصاد نوآوری و تحول دیجیتال، تکمیل زنجیره خدمات اتاق در حوزه کسب‌وکارهای نوین را در دستورکار خود دارد. در همین راستا به‌واسطه توسعه تعاملات با نهادهای متولی توسعه نوآوری و فناوری، فعالیت‌های اتاق تهران در این حوزه گسترش پیدا خواهد کرد.

او ادامه داد: طی سه سال گذشته، به‌واسطه برگزاری و حمایت از بالغ بر 50 رویداد استارت‌آپی، نشر بیش از 40 محتوا در قالب‌های مختلف، ارزیابی قریب 500 فعال اقتصادی از حیث توانمندی نوآوری و ارائه حدود 450 جلسه مشاوره حضوری، توانسته‌ایم گامی هرچند کوچک در راستای تغییر نگرش فعالان اقتصادی متقدم از موضوعات مرسوم کسب‌و‌کار به توسعه نوآوری و فناوری برداریم.

حاجی‌پور اعلام کرد که نشست آشنایی با سرمایه‌گذاری در استارت‌آپ‌ها با حضور علاقمندان سرمایه‌گذاری در کسب‌وکارهای نوین و توسعه‌دهندگان نوآوری و فناوری، روز دوشنبه 13 آبان ماه از ساعت 14 تا 18 در ساختمان اصلی اتاق بازرگانی تهران برگزار می‌شود. در این رویداد سخنرانان مدعو به تشریح «روش‌های سرمایه‌گذاری در استارت‌آپ‌ها» و «سرمایه‌گذاری و تعامل با استارت‌آپ‌ها» خواهند پرداخت و خبرگان این حوزه در پنل تخصصی «مفاهیم اساسی سرمایه‌گذاری در استارت‌آپ‌ها» و «چالش‌های سرمایه‌گذاری در استارت‌آپ‌ها» را برررسی خواهند کرد.

به گفته وی، این رویداد فرصت مناسبی برای علاقمندان به سرمایه‌‌گذاری و مجموعه‌های متقاضی سرمایه جهت افزایش آگاهی و آغاز گفت‌و‌گوهای سازنده صاحبان سرمایه و استارت‌آپ‌هاست. اعضای اتاق تهران، فعالان اقتصادی و صاحبان کسب و کارهای نوین که تمایل به حضور و مشارکت در این رویداد را دارند، می‌توانند از طریق لینک زیر ثبت‌نام کنند.

برای ثبت‌نام و حضور در این رویداد به اینجا مراجعه کنید.

 

 


 عضو کانال اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در تلگرام شوید

[صفحه چاپ]


ثبت نظر شما:

نام
پست الکترونیکی
تلفن
نظر