اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌کند

دوره‌های آموزشی مقررات بیمه و ورشکستگی، آموزش و ارتباط با مشتری

تاريخ 1398/08/20 ساعت 15:37

مرکز آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران (ITECC) در برنامه آموزشی آذرماه خود، چهار کارگاه و دوره آموزشی با عناوین «آشنایی با مقررات ورشکستگی در نظام حقوقی ایران»، «آشنایی با مقررات بیمه و تامین اجتماعی»، «نحوه راه‌اندازی واحد آموزش در تشکل‌ها و تعریف دوره‌های آموزشی» و «مدیریت ارتباط با مشتری» برگزار می‌کند.

تقویم آموزشی اتاق بازرگانی تهران در نیمه دوم سال 1398 به اواسط خود رسیده و همچنان دوره‌های کوتاه‌مدت و بلندمدت آموزشی متعددی در نوبت برگزاری قرار دارد  که ماهانه اعلام و بعد از ثبت‌نام متقاضیان برابر برنامه برگزار می‌شود.

بر اساس برنامه آموزشی که موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران با هدف توانمندسازی و توسعه بنگاه‌ها طراحی کرده است، چهار کارگاه و دوره آموزشی در آذر ماه 98 برگزار خواهد شد که دو دوره آموزشی آن مختص به تشکل‌های اقتصادی بخش خصوصی است.

 

آشنایی با مقررات ورشکستگی در نظام حقوقی ایران

این دوره آموزشی طی 8 ساعت و در روزهای دوشنبه چهارم و یازدهم آذرماه از ساعت 16 لغایت 20 برگزار می‌شود. مدرس این دوره، امیرکاظم شیری کرمانشاهی، رئیس اداره تصفیه امور ورشکستگی تهران و مدرس دانشگاه است.

قوانین و مقررات نظام ورشکستگی، تعریف و انواع ورشکستگی، دعوی ورشکستگی و نحوه رسیدگی به آن، نحوه تصفیه تاجر ورشکسته توسط مدیر تصفیه و نحوه تصفیه تاجر ورشکسته توسط اداره تصفیه امور ورشکستگی به عنوان سرفصل‌های آموزشی در این دوره تعیین شده است.

 

آشنایی با مقررات بیمه و تامین اجتماعی

اتاق بازرگانی تهران با طراحی این کارگاه آموزشی، ارتقای توان و آگاهی اعضای تشکل‌ها در حوزه بیمه و تامین اجتماعی و نیز کاهش مشکلات بنگاه‌ها در مواجهه با مسایل بیمه‌ای را هدف قرار داده است. این کارگاه قرار است روز 27 آبان ماه و طی چهار ساعت آموزشی از ساعت 15 الی 19برگزار شود.

بر اساس آنچه در اطلاعیه موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران آمده، در این کارگاه مفاهیمی چون «جایگاه سازمان تامین اجتماعی در نظام بیمه‌ای کشور»، «مشمولان و غیرمشمولان سازمان تامین اجتماعی»، «انواع بیمه‌ها در سازمان تامین اجتماعی»، «قوانین مرتبط با حوزه کارفرمایی»، «حق بیمه قرارداد کار و پیمانکار و تفاوت قراردادهای کاری و پیمانکاری»، «اصول محاسبات و مطالبات حق بیمه در موضوعات و اشکال مختلف»، «بازرسی کارگاهی و بازرسی دفاتر قانونی و نحوه بازرسی دفاتر قانونی» ارائه می‌شود و مدرس آن صغری علی‌آبادی، مدیر امور بیمه و تامین اجتماعی اتاق بازرگانی تهران خواهد بود.

 

نحوه راه‌اندازی واحد آموزش در تشکل‌ها و تعریف دوره‌های آموزشی

 دوره آموزشی دیگری که برای تشکل‌ها تدارک دیده شده، دوره آموزشی «نحوه راه‌اندازی واحد آموزش در تشکل‌ها و تعریف دوره‌های آموزشی» است. این دوره آموزشی در روزهای چهارم و یازدهم آذرماه از ساعت 15 الی 19 برپا خواهد بود و انواع روش‌های جهانی یادگیری فعال و آموزش حرفه‌ای، استانداردهای ایزو مرتبط با طراحی و اجرای دوره آموزشی مانند 10015 و 29990، شیوه‌های نوین یادگیری از طریق بازی (Gamification) و سرگرمی (Edutainment)، گام‌های طراحی برنامه آموزش توسط کارشناس، آشنایی با پلتفرم‌های برگزاری دوره‌های آموزش اثربخش و روش‌های تعیین اثربخشی آموزش در این دوره آموزشی تبیین خواهد شد.

 

 

مدیریت ارتباط با مشتری (CRM)

یکی دیگر از دوره‌های آموزشی که قرار است، در آذرماه برگزار شود « مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) »است. با توجه به اهمیت شناسایی، ترغیب، گسترش، حفظ و ارائه خدمات بهتر به مشتریان در عرصه مدیریت و بازاریابی از سوی بنگاه‌ها، اتاق تهران در نظر دارد با ارائه آموزش‌های کاربردی در این حوزه، در جهت توانمندسازی و ارتقا دانش صاحبان بنگاه‌ها گام بردارد. از این رو در تقویم آموزشی آذر ماه 98 موسسه آموزش اتاق، یک دوره آموزشی با عنوان «مدیریت ارتباط با مشتری» گنجانده شده است.

این دوره آموزشی طی 16 ساعت آموزشی در روزهای دوشنبه وچهارشنبه از ساعت 16 الی 20 برگزار می‌شود و شروع آن از 25 آذر ماه خواهد بود.

اصول شناخت و تعریف مشتری، ارتباط CRM با بازاریابی و فروش، مدل‌های ارتباط با مشتریان، اصول طبقه‌بندی مشتریان، ممیزی فرآیند ارتباط با مشتریان، SWOT و STP در مدیریت ارتباط با مشتریان، تدوین استراتژی ارتباط با مشتریان، جایگاه‌یابی، جایگاه‌سازی و فرایند توسعه مشتری، عارضه‌یابی Gap Analysis‌ و مدیریت تجربه مشتریان (CRM) از جمله سرفصل‌‌های آموزشی در این دوره است و مدرس آن سیدعلی بدیع‌زادگان، عضو هیات علمی موسسه آموزش اتاق بازرگانی تهران و تایید شده توسط موسسه WIFI اتریش خواهد بود.

 

علاقمندان به شرکت در این کارگاه و دوره‌های آموزشی می‌توانند با تکمیل و ارسال فرم ثبت‌نام به آدرس ایمیل Edu@tccim.ir آمادگی خود برای حضور در این برنامه‌ها را اعلام کنند. ضمن این که امکان ثبت‌نام به صورت آنلاین نیز از طریق سایت اتاق تهران نیز فراهم است.

هم‌چنین مخاطبان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های 88107732 و 88107723 تماس بگیرند. با توجه به محدودیت ظرفیت، اولویت حضور در این دوره‌ها با متقاضیانی است که زودتر ثبت‌نام خود را تکمیل و نهایی کنند.

 

دریافت فرم ثبت‌نام دوره آشنایی با مقررات ورشکستگی در نظام حقوقی ایران

دریافت فرم ثبت‌نام کارگاه آشنایی با مقررات بیمه و تامین اجتماعی

دریافت فرم ثبت‌نام دوره راه‌اندازی واحد آموزش در تشکل‌ها و تعریف دوره‌های آموزشی

دریافت فرم ثبت‌نام دوره مدیریت ارتباط با مشتری (CRM)

ثبت‌نام آنلاین دوره های آموزشی عمومی

ثبت‌نام آنلاین دوره های آموزشی  ویژه تشکل ها

 

 


 عضو کانال اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در تلگرام شوید

[صفحه چاپ]


ثبت نظر شما:

نام
پست الکترونیکی
تلفن
نظر