با حمایت اتاق بازرگانی، صنایع، معادن ‌و ‌کشاورزی تهران برگزار شد

اولین دوره نمایشگاه‌های صنایع دستی نقش پریوار

تاريخ 1398/08/25 ساعت 10:06

روزهای آخر هفته گذشته در خانه وارطان تهران، نمایشگاهی از آثار و صنایع دستی هنرمندان سیستان و بلوچستان، با حمایت اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران به نمایش درآمد.

 اولین دوره از مجموعه نمایشگاه‌های صنایع دستی با عنوان نقش پریوار، از روز چهارشنبه 22 آبان تا پایان روز جمعه 24 آبان در خانه وارطان تهران برگزار شد. اتاق بازرگانی، صنایع، معادن ‌و ‌کشاورزی تهران که در راستای مسوولیت اجتماعی خود، حامی اصلی برپایی این نمایشگاه بود، قصد دارد با حمایت از کارآفرینان هنرمند برای توسعه تولید صنایع دستی در مناطق محروم و کم‌برخوردار کشور، گامی در راستای ایجاد اشتغال پایدار، کاهش فقر و توسعه تولیدات صادرات‌محور بردارد.

به گزارش روابط عمومی اتاق تهران، این دوره از نمایشگاه به معرفی صنایع دستی استان سیستان و بلوچستان اختصاص داشت و طی مدت سه روز، تولیدات هنرمندان و کارآفرینان این استان به نمایش درآمد.

در این نمایشگاه، محصولات فرهنگی و صنایع دستی 20 تولیدکننده و هنرمند از نقاط مختلف استان سیستان و بلوچستان عرضه شده بود و برخی از موسسات خیریه و سازمان‌های مردم‌نهاد نیز آثار و تولیدات خود را عرضه کردند.

این نمایشگاه در محل خانه گفتمان شعر تهران (خانه وارطان) واقع در میدان فلسطین ابتدای خیابان طالقانی غربی پلاک 514 برگزار شد و بازدید و خرید از آن برای عموم آزاد بود. این نمایشگاه‌ها ادامه‌دار خواهد بود و هم‌چنان با حمایت پارلمان بخش خصوصی و با محوریت صنایع دستی نقاط مختلف کشورمان برپا خواهد شد.

گزارش تصویری

 


 عضو کانال اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در تلگرام شوید

[صفحه چاپ]


ثبت نظر شما:

نام
پست الکترونیکی
تلفن
نظر