اعضای هیات تجاری اتاق تهران از نمایشگاه بین‌المللی واردات چین بازدید کردند

ملاقات با نمایندگان غرفه دائمی نمایشگاهی ایران در شانگهای

تاريخ 1398/08/26 ساعت 09:01

اعضای هیات تجاری اتاق بازرگانی تهران که سفری پنج روزه به پکن و شانگهای در چین داشتند، در آخرین روز حضور خود و پیش از عزیمت به کشور از غرفه ایران در نمایشگاه بین‌المللی واردات چین بازدید کردند.

 هیات تجاری اتاق بازرگانی، صنایع، معادن ‌و ‌کشاورزی تهران که به چین سفر کرده بود در روز پایانی حضور خود در این کشور و در شانگهای، به بازدید نمایشگاهی رفت که چند روز قبل با حضور رئیس‌جمهور چین افتتاح شده بود و مقامات سیاسی دیگر کشورها از جمله وزیر صنعت، معدن و تجارت ایران نیز از آن بازدید کرده بود.

نمایندگان بخش ‌خصوصی نیز با حضور در نمایشگاه (اکسپو) بین‌المللی واردات چین از پاویون جمهوری اسلامی ایران در این نمایشگاه بازدید و با نمایندگان شرکت‌های ایرانی حاضر در این پاویون دیدار و گفت‌و‌گو کردند. این نمایشگاه اگر چه برای مدت چهار روز برنامه‌ریزی شده بود اما  بخشی از آن به صورت دائمی برگزار می‌شود و غرفه دائمی ایران نیز در این بخش برپاست.

به گزارش روابط عمومی اتاق تهران، در نمایشگاه بین‌المللی واردات چین در شانگهای که سازه‌ای تازه‌ساز و در عین حال عظیم است و به عنوان یکی از محل‌های برپایی بزرگترین رویدادهای تجاری در جهان شناخته می‌شود، پاویون و غرفه دائمی محصولات و تولیدات ایران نیز مستقر است. اعضای هیات تجاری اتاق تهران در آخرین روز از سفر خود به چین، طی بازدید از این نمایشگاه، با شرکت‌های ایرانی حاضر در پاویون دائمی ایران نیز ملاقات کردند.

در این دیدار، رییس اتاق تهران و هیات همراه وی طی گفت‌و‌گو با صاحبان شرکت‌های ایرانی حاضر در این نمایشگاه، پیرامون مشکلات و موانع موجود بر سر راه تجارت ایران و چین به گفت‌و‌گو نشستند و درباره راهکارهای تسهیل صادرات بنگاه‌های ایرانی به چین تبادل‌نظر کردند.

گزارش تصویری سفر هیات تجاری اتاق تهران به چین (پکن)

گزارش تصویری سفر هیات تجاری اتاق تهران به چین (شانگهای)

 


 عضو کانال اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در تلگرام شوید

[صفحه چاپ]


ثبت نظر شما:

نام
پست الکترونیکی
تلفن
نظر