اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار ‌می‌کند

دوره آموزشی زبان انگلیسی مقدماتی با رویکرد بازرگانی

تاريخ 1398/10/07 ساعت 10:45

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران (ITECC) دوره آموزشی با عنوان «زبان انگلیسی مقدماتی با رویکرد بازرگانی» برگزار ‌می‌کند.

اگرچه تحریم‌ها و شرایط رکود اقتصادی موجب افزایش محدودیت‌ها بر تجارت خارجی کشور شده است اما در این دوره عسرت، اهمیت آموزش و افزایش توانمندی‌ها دوچندان است. از این رو اتاق بازرگانی تهران، در نیمه دوم سال جاری آموزش‌های مختلفی در حوزه‌های متفاوت از توانمندی‌های شخصی مانند تقویت برقراری رابطه و تعامل تا تقویت ساختار و سازمان شرکت‌ها مانند دوره‌های آموزشی حقوقی و تنظیم قرارداد را در دستور کار خود قرار داده است. دوره آموزش زبان انگلیسی با رویکرد بازرگانی نیز از همین دسته است که می‌تواند مورد استفاده و بهره‌برداری تمامی فعالان اقتصادی قرار گیرد.

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران که این دوره آموزشی را با هدف توانمندسازی فعالان اقتصادی برای برقراری ارتباط موثر با شرکای تجاری برنامه‌ریزی کرده است، برگزاری آن را از 22 دی ماه سال جاری کلید خواهد زد. بر این اساس، روزها و ساعات برگزاری این دوره، یکشنبه‌ها و سه‌شنبه‌ها ساعت 17 تا 19:45 خواهد بود و سرفصل‌های آموزشی آن طی20 ساعت ارائه خواهد شد.

توانایی صحبت در مورد فرد، شرکت و پرسیدن این اطلاعات از دیگران، صحبت در مورد محل کار و جزئیات آن، چگونگی آداب معاشرت و رد و بدل کردن کارت تجاری، اصطلاحات مفید در کسب و کار، توانایی صحبت کردن در خصوص صاحبان کسب وکارهای موفق، چگونگی تنظیم نامه‌ها و ایمیل‌های تجاری و نکته‌های تماس تلفنی و توضیح دپارتمان‌های مختلف یک شرکت از جمله سرفصل‌های آموزشی این دوره است و تدریس در این دوره برعهده مریم مرتضوی است.

علاقمندان به شرکت در این دوره آموزشی می‌توانند با تکمیل و ارسال فرم ثبت‌نام به آدرس ایمیل Edu@tccim.ir‌   آمادگی خود برای حضور در این دوره را اعلام کنند. ضمن این که امکان ثبت‌نام به صورت آنلاین نیز از طریق سایت اتاق تهران نیز فراهم است.

هم‌چنین مخاطبان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های 88107732 و 88107723 تماس بگیرند. با توجه به محدودیت ظرفیت، اولویت حضور در این دوره با متقاضیانی است که زودتر ثبت‌نام خود را تکمیل و نهایی کنند.

دریافت فرم ثبت‌نام

کسب اطلاعات بیشتر از دوره ها و ثبت‌نام آنلاین


 عضو کانال اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در تلگرام شوید

[صفحه چاپ]


ثبت نظر شما:

نام
پست الکترونیکی
تلفن
نظر