آئین معرفی و تجلیل از صادرکنندگان نمونه استان تهران برگزار می‌شود

تقدیر از نخبگان صادرات 98

تاريخ 1398/10/07 ساعت 16:12

سه‌شنبه دهم دی ماه 98، آیین معرفی و تجلیل از صادرکنندگان نمونه استان تهران در هتل ارم و با حضور مقامات استان و نمایندگان بخش خصوصی برگزار می‌شود.

آئین معرفی و تجلیل از صادرکنندگان نمونه سال 98 استان تهران، سه‌شنبه هفته جاری برابر با دهم دی ماه در محل هتل ارم تهران برگزار می‌شود. این رویداد به مانند دو دوره گذشته از سوی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برپا می‌شود و مقدمات برپایی آن نیز طی چند ماه گذشته در این اتاق و از سوی معاونت کسب‌و‌کار اتاق تهران فراهم شده‌است.

هومن حاجی‌پور، معاون کسب‌و‌کار اتاق تهران، با اعلام اینکه در مراسم امسال، صادرکنندگان نمونه سال 98 نشان و جوایز خود را از وزیر صنعت، معدن و تجارت، استاندار تهران، رییس اتاق بازرگانی تهران و در حضور سایر مقامات دولتی و جمع فعالان اقتصادی دریافت خواهند کرد، تسهیل مقررات و قوانین مربوط به صادرات غیرنفتی و حمایت از این بخش را جزو انتظارات و توقع بخش ‌خصوصی از دولت عنوان کرد و یادآور شد که اتاق تهران با برگزاری رویداد تجلیل از صادرکنندگان نمونه، خود را در کنار دولت برای پشتیبانی از صادرات و نقش‌آفرینی در توسعه این بخش از اقتصاد کشور می‌داند.

به گزارش روابط عمومی اتاق تهران، حاجی‌پور با بیان اینکه طی ماه‌های گذشته با تشکیل کارگروه‌های تخصصی در اتاق تهران، مقدمات لازم برای برپایی این رویداد فراهم شده است، افزود: در سومین رویداد معرفی و تجلیل از صادرکنندگان نمونه استان تهران، علاوه بر معرفی برترین‌های این بخش و اعلام شایستگان تقدیر، مسائل و چالش‌های صادرات غیرنفتی کشور که بنگاه‌های بخش‌خصوصی با آن دست به گریبان هستند، در حضور مقامات دولتی مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

او هم‌چنین از برگزاری یک نشست مشترک با منتخبان خبر داد که طی آن مهمترین مشکلات و چالش‌های حوزه صادرات از زبان فعالان اقتصادی مطرح می‌شود تا اتاق بازرگانی تهران به عنوان پارلمان بخش خصوصی پایتخت، پیگیر رفع این مشکلات با پیشنهاد راهکارهای مناسب باشد.

سومین همایش معرفی و تقدیر از صادرکنندگان نمونه سال 98 استان تهران روز سه‌شنبه 10 دی ماه از ساعت 8 صبح در محل هتل ارم تهران برگزار می‌شود.


 عضو کانال اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در تلگرام شوید

[صفحه چاپ]


ثبت نظر شما:

نام
پست الکترونیکی
تلفن
نظر