اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌کند

رویداد تحول دیجیتال در کسب‌و‌کار بنگاه‌های بخش‌ خصوصی

تاريخ 1398/10/11 ساعت 15:54

به گفته هومن حاجی‌پور، معاون کسب‌وکار اتاق بازرگانی تهران، سه‌شنبه 24 دی ماه یک نشست دیگر از سلسله رویدادهای نوآفرین با عنوان «تحول دیجیتال» برگزار می‌شود.

معاون کسب‌و‌کار اتاق تهران از برگزاری رویداد «تحول دیجیتال» در اتاق تهران با هدف شبکه‌سازی میان اعضای این اتاق و فعالان اکوسیستم استارت‌آپی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اتاق تهران، این رویداد قرار است روز سه‌شنبه 24 دی ماه جاری در محل ساختمان اتاق تهران برپا شود و طی آن، پیرامون تحول دیجیتال در کسب‌و‌کار بخش ‌خصوصی با حضور کارشناسانی از اکوسیستم استارت‌آپی کشور و صاحبان بنگاه‌های اقتصادی بحث و تبادل‌نظر خواهد شد.

هومن حاجی‌پور با اشاره به اینکه این نشست در ادامه رویدادهای نوآفرین در اتاق تهران برگزار می‌شود، افزود: از دو سال پیش در اتاق تهران، رویدادهای شتاب‌دهی با عنوان نوآفرین در حال برگزاری است و طی آن قصد داریم با ترویج ایده‌های خلاقانه و فناورانه، کسب‌و‌کار بنگاه‌های عضو اتاق تهران را با اکوسیستم استارت‌آپی و رویکرد تحول دیجیتال، پیوند سازنده‌ای را برقرار کنیم.

وی افزود: رویداد تحول دیجیتال که هفدهم دی ماه در اتاق بازرگانی تهران برگزار می‌شود، علاوه بر اشاعه مفاهیم مربوط به تحول دیجیتال در کسب‌و‌کار و فعالیت‌های اقتصادی، به شبکه‌سازی میان اعضای اتاق تهران و فعالان حوزه استارت‌آپی نیز کمک خواهد کرد. به گفته معاون کسب‌و‌کار اتاق تهران، در این رویداد کارشناسان و صاحب‌نظران حوزه فناوری و دیجیتال حضور خواهند داشت و پیرامون راهکارهای پیاده‌سازی تحول دیجیتال در بنگاه‌ها و کسب‌و‌کار آنان به بحث و گفت‌و‌گو با فعالان اقتصادی خواهند نشست.

رویداد «تحول دیجیتال» روز سه‌شنبه 24 دی ماه جاری از ساعت 14 الی 18 در ساختمان شماره یک اتاق تهران واقع در خیابان وزرا برگزار خواهد شد.

اعضای اتاق تهران، فعالان اقتصادی، فعالان استارت‌آپی و مدیران شرکت‌های دانش‌بنیان و علاقمندان به حضور در این رویداد می‌توانند از طریق لینک زیر نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند:

 http://www.tccim.ir/?addr=qn1z22


 عضو کانال اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در تلگرام شوید

[صفحه چاپ]


ثبت نظر شما:

نام
پست الکترونیکی
تلفن
نظر