نشست اعضای انجمن جوانان کارآفرین استان تهران در اتاق تهران با حضور محمدرضا انصاری برگزار شد

حضور جوانان کارآفرین در کلاس درس تجربه

تاريخ 1398/10/17 ساعت 15:10

اعضای کمیسیون صمت انجمن جوانان کارآفرین استان تهران در نشستی که در اتاق بازرگانی تهران برگزار شد، میزبان محمدرضا انصاری، عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران و از فعالان حوزه صادرات خدمات فنی و مهندسی بودند و از تجربیات این فعال اقتصادی باسابقه و نماینده بخش خصوصی بهره بردند.

 انجمن جوانان کارآفرین استان تهران در نشستی که توسط کمیسیون صمت این انجمن و در محل سالن کنفرانس اتاق بازرگانی تهران برگزار شد، میزبان محمدرضا انصاری، عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران، بودند تا از تجارب او در حوزه کسب و کار استفاده کنند.

محمدرضا انصاری، در این نشست با اشاره به سابقه کاری خود در حوزه خدمات فنی و مهندسی و حضور در اتاق بازرگانی تهران و ‌هم‌چنین یک دوره نایب‌رئیسی اتاق ایران، به روند حضور و فعالیت خود در حوزه اقتصاد اشاره کرد و از فضای کسب و کار کشور گفت.

رئیس هیات مدیره انجمن صادرکنندگان خدمات فنی و مهندسی ایران با ابزار خوشحالی از راه‌اندازی تشکلی با عنوان جوانان کارآفرین در استان‌ها، این اقدام را به فال نیک گرفت و اظهار امیدواری کرد که حضور جوانان در اتاق‌های بازرگانی نیز از طریق این تشکل‌ها در دوره‌های آتی بیشتر رخ دهد.

انصاری با فرهیخته خطاب کردن اعضای انجمن جوانان کارآفرین استان تهران، تاکید کرد که جوانان با وجود سختی‌ها و مصائب حوزه کسب و کار و کم‌ثباتی موجود در اقتصاد ایران، می‌توانند موفقیت‌های چشمگیری کسب کنند که خود به رشد و توسعه پایدار اقتصاد کشور بینجامد.

علی محمدی تات، رئیس هیات مدیره انجمن جوانان کارآفرین استان تهران، نیز در این نشست با تقدیر از تلاش‌های آموزنده بزرگانی چون محمدرضا انصاری، بر اصل بنیادی جانشین‌پروری در اتاق‌های بازرگانی از طریق انجمن جوانان کارآفرین تاکید و ابزار امیدواری کرد که حضور اعضای انجمن در نشست‌های مختلف اتاق‌های بازرگانی پررنگ‌تر شود.

در این مراسم هم‌چنین غلامرضا ملکی، مدیر امور تشکل‌ها و مسوولیت اجتماعی اتاق تهران و تعدادی از اعضای اتاق‌های بازرگانی مشترک حضور داشتند.


 عضو کانال اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در تلگرام شوید

[صفحه چاپ]


ثبت نظر شما:

نام
پست الکترونیکی
تلفن
نظر