خدمات بیمه تکمیلی درمان اعضای حقوقی اتاق بازرگانی تهران سه ساله شد

گسترش بیمه تکمیلی درمان در شرکت‌های کوچک و متوسط

تاريخ 1398/10/18 ساعت 08:42

برابر تفاهم‌نامه اتاق بازرگانی اتاق و بیمه آسیا، خدمات بیمه تکمیلی درمان تحت عنوان «بیمه بازرگان» برای اعضای حقوقی اتاق تهران، به‌ویژه شرکت‌های کوچک و متوسط، با شرایط ویژه و پوشش‌های متفاوت فراهم شده است. این خدمت سه سال است که به اعضای اتاق تهران عرضه شده است.

 بر اساس شرایط ویژه‌ای که اتاق بازرگانی تهران از سه سال پیش برای اعضای خود ایجاد کرده است، اعضای حقوقی اتاق تهران می‌توانند از خدمات بیمه تکمیلی درمان برای کارکنان خود بهره مند شوند. به موجب تفاهم اتاق تهران و شرکت بیمه آسیا، شرکت‌های کوچک و متوسط، که به دلیل تعداد کمتر کارکنان در شرایط نمی‌توانند از خدمات بیمه تکمیلی درمانی برای پرسنل خود استفاده می‌کنند، با این خدمت اتاق تهران می‌توانند برای گسترش پوشش بیمه‌ای کارکنان خود یکی از دو طرح قابل انتخاب با پوشش‌های متفاوت را برگزینند.

نکته قابل‌توجه و منحصربفرد در ارائه این خدمت این است که قرارداد بیمه تکمیلی درمان بدون لحاظ کردن تعداد کارکنان شرکت‌های عضو اتاق تهران منعقد می‌شود و ابزاری است که به بنگاه‌های کوچک و متوسط امکان می‌دهد با بهبود سطح خدمات‌رسانی به کارکنان خود، پایداری خود را تقویت کنند.

برابر تفاهم اتاق تهران و شرکت بیمه آسیا، اعضای حقوقی اتاق تهران می‌توانند از طریق دستورالعمل ارائه شده، به طور غیرحضوری و با تکمیل فرم‌هایی که در سایت اتاق تهران (اینجا) قرار داده شده نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند. پس از آن نمایندگان شرکت بیمه آسیا با هماهنگی با بنگاه درخواست‌کننده و ثبت قرارداد امکان برخورداری از این خدمت را فراهم می‌کند.

مزایای طرح بیمه بازرگان

تخفیف استثنایی حق بیمه: به موجب انعقاد قراداد تجميعي اين بيمه از طريق اتاق بازرگاني صنايع ، معادن و کشاورزي تهران با بيمه آسيا نرخ حق بيمه از طريق اين طرح به ميزان قابل توجهي در مقايسه با ساير بيمه‌هاي درمان که به صورت منحصرا براي شرکت‌ها ارائه مي‌شود، کاهش يافته است.

بدون محدودیت تعداد پرسنل: به عنوان اصلي‌ترين ويژگي اين طرح مي‌توان به نداشتن محدوديت تعداد پرسنل براي شرکت‌هاي طرف قرارداد اشاره کرد. کليه قراردادهاي بيمه درمان گروهي با شرط بيشتر بودن تعداد پرسنل از حداقل 30 نفر عرضه مي‌شود و به دليل اين محدوديت همواره شرکت‌هاي کوچک و متوسط از امکان استفاده از خدمات بيمه درمان بي‌بهره بوده‌اند. برابر این تفاهم‌نامه قرارداد تکمیلی درمان بدون لحاظ کردن تعداد کارکنان شرکت‌های عضو اتاق تهران منعقد می‌شود و ابزاری است که به بنگاه‌های کوچک و متوسط امکان می‌دهد با بهبود سطح خدمات‌رسانی به کارکنان خود، پایداری خود را تقویت کنند.

ارائه طرح‌های متنوع: کلیه شرکت‌های عضو مطابق نیاز پرسنل خود، امکان انتخاب یکی از دو طرح معرفی شده را دارند که هر طرح دارای پوشش‌ها و حق بیمه متفاوت است.

امکان استفاده از معرفی‌نامه آنلاین: کلیه بیمه‌شدگان در صورت نیاز و با مراجعه به مراکز درمانی طرف قرارداد، بدون ارائه معرفی‌نامه، تنها از طریق اعلام کد ملی می‌توانند از مزایای بیمه تکمیلی در آن مراکز درمانی استفاده کنند.

اعضای حقوقی اتاق تهران می‌توانند برای آگاهی بیشتر از شرایط و پوشش خدمات بیمه تکمیلی درمان بیمه بازرگان به سایت اتاق تهران (اینجا) مراجعه کنند یا با شماره مستقیم 88720799 تماس گرفته و از نمایندگان بیمه مشاوره بگیرند.


 عضو کانال اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در تلگرام شوید

[صفحه چاپ]


ثبت نظر شما:

نام
پست الکترونیکی
تلفن
نظر