از سوی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران راه‌اندازی شد

سامانه هوشمند ارائه اینترنت ویژه مراجعان به اتاق تهران

تاريخ 1398/10/25 ساعت 13:19

با تصمیم مدیریت اتاق تهران و با همت واحد فناوری اطلاعات این اتاق، برای ارائه خدمات بهتر و سریع‌تر به اعضا و مراجعان، سامانه هوشمند ارائه اینترنت پرسرعت و رایگان در ساختمان اتاق تهران فعال شد.

با راه‌اندازی سامانه هوشمند تخصیص اینترنت در اتاق بازرگانی تهران، از این پس تمامی اعضای اتاق تهران و مراجعه‌کنندگان به این اتاق جهت تسهیل در امور کاری خود، از بسته‌های اینترنت پرسرعت و رایگان برخوردار خواهند شد.

به گزارش روابط عمومی اتاق تهران، مدیر واحد فناوری اطلاعات اتاق تهران با اعلام راه‌اندازی این سامانه در اتاق تهران، گفت: اتصال به این سامانه به نام SmartWifi در طبقه همکف ساختمان شماره یک اتاق تهران که محل استقرار واحد عضویت و صدور کارت بازرگانی، گواهی مبدا، میز خدمات ثبت شرکت‌ها، بیمه تکمیلی بازرگان، بازرگان کارت و .... است، در دسترس قرار گرفته و مراجعه‌کنندگان به اتاق تهران به هنگام ورود به طبقه همکف و در صورت نیاز به استفاده از اینترنت برای انجام امور کاری خود می‌توانند وارد سامانه ارائه اینترنت اتاق شود. اعضا ابتدا باید نام و نام‌خانوادگی و شماره کارت بازرگانی یا عضویت خود را ثبت کنند.

علی احمدی در توضیح بیشتر، افزود: پس از ثبت شماره کارت یا شماره تلفن همراه فرد متقاضی در این سامانه، در صورتی که شخص تقاضادهنده عضو اتاق تهران باشد و مشخصات وی در سامانه هوشمند کارت بازرگانی به ثبت رسیده باشد، از طریق این سامانه 500 مگابایت حجم اینترنت به مدت 4 ساعت برای وی فعال خواهد شد. این میزان برای افرادی که عضو اتاق تهران نیستند و برای انجام امور کاری به اتاق تهران مراجعه کرده باشند، 50 مگابایت و به مدت 30 دقیقه خواهد بود.

وی همچنین از قابلیت‌های سامانه تخصیص اینترنت در اتاق تهران را خدمات‌دهی به 80 نفر به طور همزمان عنوان کرد و یادآور شد که استفاده از این سامانه در حال حاضر برای مراجعه‌کنندگان به ساختمان اصلی اتاق تهران امکان‌پذیر است.


 عضو کانال اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در تلگرام شوید

[صفحه چاپ]


ثبت نظر شما:

نام
پست الکترونیکی
تلفن
نظر