اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌کند

دوره آموزشی مهارت‌های روابط بین‌الملل و سمینار آموزشی اصول فرانچایز

تاريخ 1398/10/28 ساعت 09:57

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران (ITECC) یک دوره آموزشی با عنوان «مهارت‌های روابط بین‌الملل برای مدیران کسب و کار» و یک سمینار آموزشی با عنوان «فرانچایز: اصول و چالش‌ها» برگزار می‌کند.

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در ادامه برنامه‌های آموزشی خود در حوزه حقوق که در کنار فعالیت‌های مستمر مرکز داوری اتاق، مورد توجه قرار گرفته است، یک سمینار آموزشی در حوزه اصول و چالش‌های فرانچایز برای فعالان اقتصادی، وکلا و کارآموزان وکالت برگزار می‌کند. هم‌چنین با توجه به تنگنای تحریم و مشکلات سختی که در رابطه با برقراری و توسعه روابط بین‌المللی برای بنگاه‌های بخش خصوصی ایجاد شده است، اتاق بازرگانی تهران در نظر گرفته است تا یک دوره آموزشی کاربردی در حوزه اصول کاربردی مذاکرات و روابط بین‌الملل برای فعالان اقتصادی و مدیران بنگاه‌های بخش خصوصی برگزار کند. این دوره و سمینار در روزهای پایانی دی ماه برای استفاده فعالان اقتصادی برگزار می‌شود.

 

سمینار آموزشی فرانچایز: اصول و چالش‌ها

این سمینار آموزشی طی دو ساعت آموزشی و در تاریخ دوشنبه 30 دی ماه از ساعت 15 لغایت 17 برگزار می‌شود. تدریس و مدیریت این سمینار برعهده میرشهبیز شافع است.

تفکیک فرانچایز، توزیع و نمایندگی، آناتومی قراردادهای فرانچایز، تقسیم مسئولیت بین صاحب فرانچایز و امتیازگیرنده، دامنه کنترل صاحب فرانچایز نسبت به امتیازگیرنده، کارکرد زنجیره تأمین در قراردادهای فرانچایز و تعارض قوانین حاکم بر قراردادهای فرانچایز از جمله سرفصل ‌های آموزشی در این سمینار است.

 

دوره آموزشی مهارت‌های روابط بین‌الملل برای مدیران کسب و کار

دوره آموزشی مهارت‌های روابط بین‌الملل برای مدیران کسب و کار از 29  دی ماه آغاز می‌شود و روزها و ساعات برگزاری آن یکشنبه‌ها و سه‌شنبه‌ها از ساعت 16 لغایت 20 خواهد بود و چهار استاد مجرب، تدریس در این دوره را برعهده خواهند داشت.

آداب تشریفات، اصول مذاکرات بین‌الملل، تبلیغات، مقدمات تهیه طرح کسب و کار، راهبردهای کسب و کار و آشنایی با موافقت‌نامه‌های بین‌المللی از جمله مفاهیمی است در این دوره ارائه خواهد شد.

علاقمندان به شرکت در این دوره و سیمنار آموزشی می‌توانند با تکمیل و ارسال فرم ثبت‌نام به آدرس ایمیل Edu@tccim.ir آمادگی خود را برای حضور اعلام کنند. ضمن این که امکان ثبت‌نام به صورت آنلاین نیز از طریق سایت اتاق تهران نیز فراهم است.

هم‌چنین مخاطبان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های 88107732 و 88107723 تماس بگیرند. با توجه به محدودیت ظرفیت، اولویت حضور در این سمینار با متقاضیانی است که زودتر ثبت‌نام خود را تکمیل و نهایی کنند.

 

دریافت فرم ثبت‌نام سمینار آموزشی فرانچایز: اصول و چالش‌ها

دریافت فرم ثبت‌نام دوره آموزشی مهارت‌های روابط بین‌الملل برای مدیران کسب و کار

کسب اطلاعات بیشتر از دوره ها و ثبت‌نام آنلاین


 عضو کانال اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در تلگرام شوید

[صفحه چاپ]


ثبت نظر شما:

نام
پست الکترونیکی
تلفن
نظر