شورای تشکل‌های مردمی پیشگیری و مبارزه با فساد، با همکاری اتاق تهران برگزار ‌می‌کند

چهارمین همایش روز ملی مبارزه با فساد

تاريخ 1398/10/28 ساعت 14:49

تشکل‌های مردم‌نهاد فعال در حوزه مبارزه با فساد و ارتقای سلامت اداری، هر ساله به مناسبت سالروز شهادت میرزا تقی‌خان امیرکبیر، که اولین گام‌های منسجم در مبارزه با فساد اداری را برداشت، همایشی را در مدرسه دارالفنون برپا می‌کنند. چهارمین دوره این همایش 29 دی ماه از ساعت 13 تا 18:30 برپا می‌شود.

 شورای تشکل‌های مردمی پیشگیری و مبارزه با فساد، با همکاری و حمایت اتاق بازرگانی تهران، چهارمین همایش روز ملی مبارزه با فساد را، (به مناسبت سالروز قتل میرزاتقی‌خان امیرکبیر) برگزار ‌می‌کند. این همایش با هدف هم‌افزایی ظرفیت‌های کنشگران اجتماعی و فکری در زمینه مبارزه با فساد، فردا یکشنبه 29 دی ماه در مدرسه دارالفنون تهران برگزار ‌می‌شود.

در این مراسم، علاوه بر پاسداشت خدمات و بزرگداشت یاد امیرکبیر در حوزه سلامت اداری و مبارزه با فساد، رسالت و ماموریت تشکل‌های مردم‌نهاد در مبارزه با فساد و نیز برنامه‌های مبارزه با فساد بخش مردمی در سال 1399 تبیین خواهد شد. در سومین همایش روز ملی مبارزه با فساد همچنین، شیوه‌های تعامل و هم‌افزایی ظرفیت‌های مبارزه با فساد در بخش مردمی با بخش‌های خصوصی و دولتی مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

 در همین همایش که سال گذشته در 27 بهمن ماه توسط شورای تشکل‌های مردمی پیشگیری و مبارزه با فساد و با حمایت اتاق تهران برپا شد، مهمانانی چون لعیا جنیدی معاون حقوقی رئیس‌جمهور، پیروز حناچی شهردار تهران، بهمن عشقی دبیرکل اتاق بازرگانی تهران حضور یافته و سخنرانی کردند و تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و نمایندگان تشکل‌های مردم‌نهاد نیز در پانلی به بررسی وضعیت سلامت اداری در کشور پرداختند.

 

 

 


 عضو کانال اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در تلگرام شوید

[صفحه چاپ]


ثبت نظر شما:

نام
پست الکترونیکی
تلفن
نظر