در نشست مشترک دو کمیسیون مشورتی اتاق تهران و به صورت زنده برگزار می‌شود

وبینار 10 مگاترند آینده اقتصاد فناوری و تصویر آن بر اقتصاد ایران

تاريخ 1399/07/06 ساعت 14:36

علیرضا کلاهی، عضو هیات نمایندگان اتاق تهران در نشست مشترک دو کمیسیون «صنعت و معدن» و «بهبود محیط کسب‌وکار و رفع موانع تولید» اتاق بازرگانی تهران، که به صورت وبینار ارائه می‌شود به ارائه گزارشی از آینده اقتصاد فناوری می‌پردازد.

 در شانزدهمین نشست هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران که روز سه‌شنبه 25 شهریور ماه برگزار شد، علیرضا کلاهی، نایب‌رئیس کمیسیون صنعت و معدن اتاق تهران، در یک سخنرانی کوتاه به ارائه مطالبی با عنوان «10 مگاترند آینده اقتصاد فناوری و تصویر آن بر اقتصاد ایران» پرداخت که از سوی نمایندگان بخش خصوصی و بینندگان پخش زنده این نشست بسیار مورد توجه قرار گرفت. (اینجا بخوانید)

با توجه به ضرورت پرداختن بیشتر به آینده فناوری و نوآوری‌هایی که تولید، صنعت، بازرگانی و به طور کل اقتصاد را تحت تاثیر قرار می‌دهد، تصمیم گرفته شد این گزارش به طور کامل‌تر و جامع‌تر در یک نشست مجزا ارائه شود. حالا در نشست مشترکی که بین دو کمیسیون «صنعت و معدن» و «بهبود محیط کسب‌وکار و رفع موانع تولید» اتاق بازرگانی تهران و به صورت آنلاین برگزار می‌شود، علیرضا کلاهی ارائه دیگری از این مبحث خواهد داشت.

با توجه به اقبال صورت گرفته، این ارائه از سایت اتاق بازرگانی تهران و حساب رسمی اینستاگرام اتاق تهران به طور زنده پخش می‌شود و برای عموم در دسترس است. این در حالی است که اعضای این دو کمیسیون از طریق یک پلتفرم مجازی در این ارائه حضور دارند تا امکان پرسش و پاسخ برای آنان فراهم باشد.

اعضای اتاق تهران، فعالان اقتصادی و علاقمندان به بحث آینده فناوری می‌توانند این ارائه را روز دوشنبه هفتم مهرماه از ساعت 10 تا 12 از طریق سایت یا اینستاگرام اتاق تهران مشاهده کنند.

 


 عضو کانال اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در تلگرام شوید

[صفحه چاپ]


ثبت نظر شما:

نام
پست الکترونیکی
تلفن
نظر