اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران با همکاری سازمان توسعه صادرات محصولات غذایی و کشاورزی هند برگزار ‌می‌کند

همایش تخصصی تجاری ایران و هند در حوزه محصولات کشاورزی و صنایع غذایی

تاريخ 1399/07/08 ساعت 11:56

همایش تخصصی روابط ایران و هند در حوزه کشاورزی و محصولات غذایی روز سه‌شنبه 22 مهرماه با حضور رئیس اتاق بازرگانی تهران، سفیر هند در ایران و فعالان اقتصادی ایران و هند به صورت آنلاین برگزار ‌می‌شود.

 اتاق تهران همایش آنلاین روابط تخصصی ایران و هند را برگزار ‌می‌کند. در این همایش که به منظور بررسی زمینه‌های همکاری و رفع موانع توسعه مراودات تجاری دو کشور برپا خواهد شد، رئیس اتاق بازرگانی تهران، سفیر هند، نماینده سازمان توسعه تجارت ایران، رئیس اتاق مشترک اایران و هند و نماینده وزارت کشاورزی هند حضور خواهند یافت. این همایش روز سه‌شنبه 22 مهرماه در ساعت 14 و البته در پلتفرم مجازی اختصاصی برگزار ‌می‌شود.

 در همایش تخصصی ایران و هند، مذاکرات دوجانبه تجاری (B2B) با هدف توسعه همکاری‌های دوجانبه در حوزه محصولات کشاورزی و صنایع غذایی از جمله برنج، گوشت، میوه و سبزیجات، فرآورده‌های غذایی و سایر محصولات کشاورزی برپا خواهد شد.

علاقمندان در صورت تمایل به حضور در جلسه مذکور باید تا روز چهارشنبه مورخ 17 مهرماه 1399 فرم ثبت‌نام را به شکل آنلاین تکمیل و ارسال کنند. لازم به ذکر است لینک مربوط به همایش متعاقبا از طریق ایمیل برای ثبت‌نام‌کنندگان ارسال خواهد شد.

اینجا ثبت‌نام کنید.

 

 

 


نظر بینندگان:
(پرویز حقی بستان آباد) :موافق (1399/07/09 )

 عضو کانال اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در تلگرام شوید

[صفحه چاپ]


ثبت نظر شما:

نام
پست الکترونیکی
تلفن
نظر