اتاق های شهرستان ها

»

 

هیئت رئیسه اتاق بازرگانی وصنایع ومعادن گرگان

رئیس

علی محمد چوپانی

نائب رئیس دوم

نائب رئیس اول

آرازجان شمالی

امیر یوسفی

منشی

خزانه دار

رضا مبصری

هوشنگ آخوندی

 

 

 

هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی وصنایع ومعادن  گرگان

 

 

علی محمد چوپانی

 

 

حلیم آل جلیل

 

ارازجان شمالی

روح الله شاهینی

عبدالحلیم ماهری

رضا مبصری

رحمان قره باش

حاج محمد زاودی

هوشنگ آخوندی

امیر عابدی

 

امیر یوسفی 

علی صفرنژاد

 

محمد علی افشانی 

فرخ قبادی

عبدالصمد آخوند نژاد

 

 

آدرس: گرگان, خيابان دوم لشگر

تلفن:  32229799(0171)

فکس:2220400 (0171)

پست الکترونیکی: info@gccim.com

آدرس وب سایت: www.gccim.com

تاریخچه:

از نيمه دوم قرن 13 هجري شمسي، سالهاي 1250 ، تا حدود سالهاي 1310 ، تجارت و ارتباط بازرگاني با آسياي مركزي و مناطق تحت نفوذ روسيه تزاري از طريق بنادر شمالي رونقي بسزا داشت بر همين اساس تجار منطقه جهت هماهنگي بيشتر و ساماندهي بازار و تقويت رقابت سالم و معرفي، ارائه و حفظ اعتبار كالاهاي صادراتي ايران و متقابلاً ، واردات كالاهاي مناسب به كشور ، اتاق تجارت را تأسيس نمودند و بر اساس همان ضرورت اتاق تجارت در گرگان تأسيس و رسماً در سال 1311 به رياست حاج محمد اسماعيل ابراهيمي كار خود را شروع نمود و بر اساس اسناد تاريخي موجود ، اين اتاق جزء چهار اتاق تجارت آنزمان بوده است.
اتاق تجارت گرگان در سال 1354 به اتاق بازرگاني و صنايع و معادن ايران شعبه گرگان و دشت تغيير نام يافت كه در آن زمان ، اتاق بازرگاني گرگان، استانهاي مازندران- سمنان ومنطقةگرگان و دشت ( استان گلستان امروز ) را تحت پوشش داشت.

توانمنديهاي صادراتي استان :
استان گلستان داراي مرز مشترك با كشورهاي آسياي ميانه و همچنین داراي بنادر و كشتيراني، راه آهن سراسري،فرودگاه بين المللي و جاده ترانزيت حمل و نقل كالاو مسافر ميباشد.
توانمنديهاي صادراتي استان شامل ، محصولات كشاورزي و باغي- شيلات - چوب- محصولات لبني ودامي- صنايع دستي و تبديلي- محصولات معدني و صدور خدمات فني و مهندسي و غيره ميباشد.

 


هیئت نمایندگان اتاق گرگان
هیئت رئیسه اتاق گرگان