اتاق های شهرستان ها

»

 

هیئت رئیسه اتاق بازرگانی وصنایع ومعادن یاسوج

رئیس

جبارکیانی پور

نائب رئیس دوم

نائب رئیس اول

عبدالله قبادی

چنگیز هاشمی

منشی

خزانه دار

وحید گرجی

عزیز اله رحیمی

 

 

 

هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی وصنایع ومعادن  یاسوج

 

 

جبار کیانی پور

منوچهر یاری تل زالی

سید شمس اله هاشمی

چنگیز هاشمی

فرشید عزیز ی طاس احمدی

لشکر آذر پیوند

عبداله قبادی

مجتبی اندرزیان

فرامرز خوبانی

عزیزالله رحیمی 

وحید گرجی

 

فتاج جاودانه

عزیز اله فتحی

 

عبدالحسین تقویان 

امیر حسینی

 

 

 

آدرس: ياسوج, بلوار مطهری - روبروی شهدای 4 طبقه فوقانی بانک سامان - اتاق بازرگانی و صنایع و معادن یاسوج, کدپستی : 98615-75917

تلفن: 33233920 (074)

فکس: 33234355 (074)

پست الکترونیکی: Info@yasoujccim.ir

آدرس وب سایت: www.yasoujccim.ir

تاریخچه:

اتااق بازرگانی و صنایع و معاد یاسوج مورخ 86/3/3 در پی برگزاری انتخابات هیات نمایندگان و هیات رئیسه رسما افتتاح گردید. این اتاق دارای 630 عضو که 130 عضو آن فعال و تعداد 15 نفر هیات نمایندگان، 5نفر هیات رئیسه و 6نفر پرسنل می باشد.واحدهای این اتاق شامل رئیس، حوزه ریاست، دبیر اجرایی، واحد صدور کارت، واحد حسابداری و کارپردازی، واحد آمار و انفورماتیک، واحد دبیرخانه و بایگانی می باشد.

اتاق یاسوج دارای 5 کمیسیون تخصصی شامل:

کشاورزی

اقتصاد

گردشگری

صنعت و معدن

توسعه صادرات

و 2 تشکل صادراتی عسل و محصولات باغی می باشد.

این اتاق از بدو تاسیس تا کنون توانسته رابطه و تعامل خوب و شایسته ای را در جهت ارتباط فعالین اقتصادی و بازرگانان با مسئولین استان برقرار و همچنین بعنوان مشاور و عضو اکثر کارگروهها و شورای استانی نقش مهمی را ایفاد نماید.

اتاق یاسوج در راستای رشد اقتصادی و شناخت توانمندیها و فرصت های سرمایه گذاری استان در بخش های صنعت، کشاورزی، گردشگری، گیاهان داروئی و در جهت اجرایی نمودن اصل44 قانون اساسی همایش های متعددی را در سطح استانی و ملی برگزار نمود.

از جمله اقدامات دیگر اتاق در مدت فعالیت خود اخذ نمایندگی کارگزاری صندوق ضمانت صادرات ایران و تلاش و پیگیری در جهت اقتتاح بانک توسعه صادرات شعبه استان در جهت اعزام هیات های تجاری، اعزام هیات تجاری به کشور مالزی در بهمن 87 و دعوت نمودن تعداد 11 سفیر و 4 کاردار کشورهای خارجی مقیم ایران با همکاری استانداری و برپایی نمایشگاهها و شرکت در نمایشگاه های مختلف در سطح کشور و با افتتاح نمایندگی بازرگانی و تجاری استان در منطقه آزاد تجاری کیش فرصت همکاری و تعامل و انتقال تجربیات دو طرف را فراهم آورده است.

این اتاق با امید به خدا متعال و تلاش هیات محترم نمایندگان و هیات رئیسه و همکاری اتاق ایران در جهت شکوفایی اقتصاد استان تلاش و فعالیت خود را روز به روز افزایش می دهد.

 


هیئت نمایندگان اتاق یاسوج
هیئت رئیسه اتاق یاسوج