تاريخ: 1399/04/07

 میزگرد تخصصی روابط تجاری ایران و ایتالیا

 

اتاق بازرگانی تهران با همکاری سفارت ایتالیا در تهران و موسسه آمبروزتی برگزار می‌کند:

روابط ایران و ایتالیا در شرایط جدید اقتصادی:

بخش‌های غیرنفتی، نقش بنگاه‌های کوچک و متوسط، حمایت اتحادیه اروپا

به اطلاع اعضای محترم اتاق بازرگانی تهران و اتاق‌های بازرگانی سراسر کشور می‌رساند، میزگرد تخصصی روابط ایران و ایتالیا از ساعت 11:30 روز چهارشنبه مورخ یکم مردادماه 1399 با حضور و سخنرانی مقامات عالی‌رتبه دو طرف به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

در این میزگرد دو ساعته که با مذاکرات دوجانبه تجاری (B2B) در پلت‌فرم مجازی اختصاصی دنبال خواهد شد، وضعیت فعلی و چشم‌انداز آینده تجارت دوجانبه ایران و ایتالیا، اهمیت کسب و کارهای کوچک برای توسعه اقتصادی، راهنمای کمک به شرکت‌های کوچک و متوسط در شرایط تحریم و تغییر الگوهای همکاری تجاری در شرایط اقتصادی جدید به بحث و بررسی گذاشته خواهد شد.

شرکت‌کنندگان در این رویداد می‌توانند سوالات خود را در خصوص موضوعات مورد اشاره با سخنرانان میزگرد در میان گذاشته و سپس در پلت‌فرمی که به منظور پیگیری مذاکرات دوجانبه با همتایان کاری ایشان در زمینه‌های مورد اشتراک همکاری طراحی شده است، به صورت اختصاصی و دو به دو به تبادل نظر و گفت‌وگو بپردازند.

از علاقمندان به شرکت در این رویداد تقاضا دارد با مراجعه به این لینک (اینجا را کلیک کنید)، تا پایان روز 30 تیرماه 1399 فرم ثبت‌نام را تکمیل و ارسال کنند تا لینک شرکت در میزگرد از طریق ایمیل برای ایشان ارسال شود.

در صورت نیاز به دریافت اطلاعات تکمیلی، با معاونت امور بین‌الملل اتاق بازرگانی تهران به شماره 88719011 تماس بگیرید.

 

https://eventi.ambrosetti.eu/eurasia-italy-community/

 عضو کانال اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در تلگرام شوید

بازگشت