سئوال:
سلام و خسته نباشيد آيا ارزش افزوده شامل صادرات كالا هم مي شود ؟ خيلي ممنون و تشكر بابت سايت خوبتون ع
پاسخ:
با سلام و احترام؛
مطابق ماده ۱۳ قانون مالیات بر ارزش افزوده:
"صادرات کالا و خدمت به خارج از کشور از طریق مبادی خروجی رسمی، مشمول مالیات موضوع این قانون نمی‌باشد و مالیات های پرداخت شده بابت آنها با ارائه برگه خروجی صادره توسط گمرک (درمورد کالا) و اسناد و مدارک مثبته، مسترد می‌گردد."