مشاوره دعاوی حقوقی بانکی

محل درج سئوال:

* نام: مشاوره: کشور:
* شماره کارت بازرگانی / کد ملی:  
* پست الکترونيک (Email):  
* شماره تماس:  
* موضوع مشاوره:
(متن سئوال خود را به فارسي مرقوم فرمائيد)  

جستجو:           کد مشاوره:  
سئوالات مطرح شده توسط کاربران:
کد مشاوره موضوع مورد مشاوره فايل الصاقي تاريخ
39589 با سلام و خسته نباشید. یکی از اعضای اتاق بازرگانی به نام آقای عباس علیانی نژاد، برای خرید دلار برای یک دانشجوی بورسیه مبلغ دوازده میلیون و ششصد هزارتوان پول را گرفتند و حدود 15-20 روز است که نه دلار تحویل دادند و نه پول را برگرداندند. چطوری می توانم به جز موبایلی که پاسخ نمی دهند، در تهران از ایشان آدرسی داشته باشم. چون شرکتشان هم ثبت بندر گز است. به شدت برای ما مشکل اقتصادی پیش آمده و این رقم واقعا مبلغ موثری است برای دانشجویی که کلی تلاش کرده تا بورسیه کامل بشود. من خواهر این دانشجو هستم و با اینکه نامربوط به نظر می رسد گفتم شاید ایمیل من بتواند موثر واقع شود چون حضوری هم به اتاق بازرگانی مراجعه کردم و اطلاعاتی از ایشان به من ندادند.  
 
1398/04/23
39520 با سلام ما میخواهیم از چین محصول کشاورزی وارد کنیم ولی شرکت چینی میگویید که نمی تواند پول را از بانک کنولون دریافت کند و باید پول را از دبی انتقال دهیم . آیا میتوان حواله پول را اول به دبی انتقال داد و بعد به چین فرستاد ؟لطفا راهنماییم کنید ممنون.  
 
1398/04/05
38923 با سلام و خسته نباشید تامین وجه ریالی یک ال سی را شش ماه پیش برای یکی از بانک های داخلی جهت ارسال پول یوآن به بانک کونلون کشور چین انجام دادیم و بانک مذکور سویفت پرداختی را ارایه کرد که دو ماه پیش مطلع شدیم این سویفت انجام نشده و فاقد ACK می باشد و در تمام این مدت جوری وانمود میکردن که به خاطر تحریم بانک عامل ذینع ( کونلون ) می باشد که پول را پرداخت نکرده و اکنون بانک اعلام میکند که نامه ای از ذینفع بگیریم مبنی بر آنکه کلیه مسیولیتها و هزینه ها را بر عهده میگیرد و حق هرگونه اعتراض و درخواست خسارتی را در آینده از خود سلب میکند تا پول رو بزنن !! لطفا راهنمایی کنید که چه کاری میشه انجام داد ؟ درضمن اعلام کرده که چون مبلغ بالاست در یک مرحله انجام نمیده و ما احتمال میدیم که ارز خریداری شده برای ما رو خرج کرده لطفا درصورت امکان زمانی جهت ملاقات حضوری مقرر فرمایید با تشکر 1397/11/28