مشاوره دعاوی حقوقی بانکی

محل درج سئوال:

* نام و نام خانوادگی: مشاوره: کشور:
* عضویت در اتاق بازرگانی:  
* شماره کارت بازرگانی / کد ملی:  
* پست الکترونيک (Email):  
* شماره تلفن همراه:  
* موضوع مشاوره:
(متن سئوال خود را به فارسي مرقوم فرمائيد)  

جستجو:           کد مشاوره:  
سئوالات مطرح شده توسط کاربران:
کد مشاوره موضوع مورد مشاوره فايل الصاقي تاريخ
39589 با سلام و خسته نباشيد. يکي از اعضاي اتاق بازرگاني به نام آقاي عباس علياني نژاد، براي خريد دلار براي يک دانشجوي بورسيه مبلغ دوازده ميليون و ششصد هزارتوان پول را گرفتند و حدود 15-20 روز است که نه دلار تحويل دادند و نه پول را برگرداندند. چطوري مي توانم به جز موبايلي که پاسخ نمي دهند، در تهران از ايشان آدرسي داشته باشم. چون شرکتشان هم ثبت بندر گز است. به شدت براي ما مشکل اقتصادي پيش آمده و اين رقم واقعا مبلغ موثري است براي دانشجويي که کلي تلاش کرده تا بورسيه کامل بشود. من خواهر اين دانشجو هستم و با اينکه نامربوط به نظر مي رسد گفتم شايد ايميل من بتواند موثر واقع شود چون حضوري هم به اتاق بازرگاني مراجعه کردم و اطلاعاتي از ايشان به من ندادند.  
 
1398/04/23
39520 با سلام ما ميخواهيم از چين محصول کشاورزي وارد کنيم ولي شرکت چيني ميگوييد که نمي تواند پول را از بانک کنولون دريافت کند و بايد پول را از دبي انتقال دهيم . آيا ميتوان حواله پول را اول به دبي انتقال داد و بعد به چين فرستاد ؟لطفا راهنماييم کنيد ممنون.  
 
1398/04/05
38923 با سلام و خسته نباشيد تامين وجه ريالي يک ال سي را شش ماه پيش براي يکي از بانک هاي داخلي جهت ارسال پول يوآن به بانک کونلون کشور چين انجام داديم و بانک مذکور سويفت پرداختي را ارايه کرد که دو ماه پيش مطلع شديم اين سويفت انجام نشده و فاقد ACK مي باشد و در تمام اين مدت جوري وانمود ميکردن که به خاطر تحريم بانک عامل ذينع ( کونلون ) مي باشد که پول را پرداخت نکرده و اکنون بانک اعلام ميکند که نامه اي از ذينفع بگيريم مبني بر آنکه کليه مسيوليتها و هزينه ها را بر عهده ميگيرد و حق هرگونه اعتراض و درخواست خسارتي را در آينده از خود سلب ميکند تا پول رو بزنن !! لطفا راهنمايي کنيد که چه کاري ميشه انجام داد ؟ درضمن اعلام کرده که چون مبلغ بالاست در يک مرحله انجام نميده و ما احتمال ميديم که ارز خريداري شده براي ما رو خرج کرده لطفا درصورت امکان زماني جهت ملاقات حضوري مقرر فرماييد با تشکر 1397/11/28