اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌کند

سمینار حسابرسی حرفه‌ای

تاريخ 1397/11/01 ساعت 16:45

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران (ITECC) یک دوره آموزشی با عنوان «سمینار حسابرسی حرفه‌ای» برگزار می‌کند.

با توجه به آنکه فعالان اقتصادی در بیان مشکلات فضای کسب و کار، مسایل مالیاتی را اغلب در صدر مشکلات خود قرار می‌دهند، اتاق تهران با انجام مشاوره و برگزاری دوره‌ها و سمینارهای آموزشی نسبت به ارتقای دانش مالیاتی فعالان اقتصادی اقدام می‌کند.

 سمینار حسابرسی حرفه‌ای نیز به همین منظور و توسط موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران (آیتک) برگزار خواهد شد. این سمینار، روز پنجشنبه چهارم بهمن ماه سال جاری از ساعت 10 الی 12 برگزار می‌شود و حضور در آن برای اعضای اتاق بازرگانی تهران آزاد است.

مبانی رفتار حرفه‌ای، تشریح چرخه عملیاتی اجرای حسابرسی حرفه‌ای، تحلیل کنترل‌های داخلی و مستندسازی آن با ابزارهای نمودگر و کارت ارزیابی متوازن، BSC ، تحلیل چرخه عملیاتی کنترل داخلی فرآیندها بر اساس COSO و معرفی فرآیند حسابرسی با رویکرد استفاده از نرم‌افزارهای حسابرسی از جمله سرفصل‌هایی است که از سوی سخنرانان این سمینار یعنی نظام‌الدین رحیمیان، هادی قربانی و اشرف جعفری  ارائه می‌شود.

متقاضیان حضور در این دوره آموزشی باید فرم ثبت‌نام را دریافت و تکمیل کرده و به همراه سایر مدارک موردنیاز از طریق نمابر به شماره 88107762 و یا پست الکترونیک به آدرس edu@tccim.ir ارسال کنند. علاقمندان برای دریافت اطلاعات بیشتر ‌می‌توانند با شماره تلفن‌های 88107732 و 88107723 تماس بگیرند.

 

دریافت فرم ثبت‌نام

ثبت‌نام آنلاین


 عضو کانال اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در تلگرام شوید

[صفحه چاپ]


ثبت نظر شما:

نام
پست الکترونیکی
تلفن
نظر