اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌کند

سمینار آشنایی با راهکارهای حفاظت و جلوگیری از نفوذ به اطلاعات شرکتی

تاريخ 1398/10/22 ساعت 11:27

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران (ITECC) سمیناری آموزشی با عنوان «آشنایی با راهکارهای حفاظت و جلوگیری از نفوذ به اطلاعات شرکتی» برگزار می‌کند.

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران در برنامه نیم‌سال دوم خود، برنامه‌های آموزشی متنوعی را گنجانده و به موضوعات تازه و مهمی چون حفاظت از داده‌ها و اطلاعات پرداخته است. به همین جهت سمیناری با عنوان آشنایی با راهکارهای حفاظت و جلوگیری از نفوذ به اطلاعات شرکتی، در تقویم آموزشی بهمن ماه اتاق تهران دیده شده است.

این سمینار، روز دوشنبه هفتم بهمن ماه از ساعت 16 لغایت 18 با مدیریت و تدریس نازنین بهمنی، برگزار می‌شود. با توجه به اهمیت مساله، حضور در این سمینار برای اعضای اتاق بازرگانی رایگان است. در این سیمنار آموزشی ماهیت داده، دلایل حفاظت از داده‌ها، چگونگی نفوذ به داده‌ها و راه‌های مقابله با نفوذ مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

علاقمندان به شرکت در این سمینار آموزشی می‌توانند با تکمیل و ارسال فرم ثبت‌نام به آدرس ایمیل Edu@tccim.ir آمادگی خود را برای حضور در این سمینار اعلام کنند. ضمن این که امکان ثبت‌نام به صورت آنلاین نیز از طریق سایت اتاق تهران نیز فراهم است.

هم‌چنین مخاطبان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های 88107732 و 88107723 تماس بگیرند. با توجه به محدودیت ظرفیت، اولویت حضور در این سمینار با متقاضیانی است که زودتر ثبت‌نام خود را تکمیل و نهایی کنند.

دریافت فرم ثبت‌نام

ثبت‌نام آنلاین و کسب اطلاعات بیشتر


 عضو کانال اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در تلگرام شوید

[صفحه چاپ]


ثبت نظر شما:

نام
پست الکترونیکی
تلفن
نظر