فراخوان شرکت در مراسم امین الضرب

فراخوان ششمین دوره مراسم امین الضرب
اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران افتخار دارد در گرامیداشت مقام و جایگاه کارآفرینان کشور، فراخوان ششمین دوره مراسم اهدای تندیس، لوح و نشان کارآفرینی امین الضرب را منتشر کند.
هدف اتاق تهران از برگزاری این مراسم و اهدای این نشان ها، ضمن تکریم جایگاه کارآفرینان کشور، ترویج تاریخ تشکل گرایی در اقتصاد ایران و ارائه الگوهای کسب و کار سالم به نسل جوان اقتصاد کشور است.
اتاق تهران مفتخر است که اعلام کند امسال جشنواره امین الضرب دو رویکرد اصلی را پیش روی خود خواهد داشت.
 
اول: توجه به کسب وکار هایی که موفق به حفظ اشتغال شده اند
دوم: توجه به جوانگرایی

با توجه به شرایط عمومی جامعه نیاز است که نسل جوان و فعالان اقتصادی با افرادی که با وجود تمام سختی های کارآفرینی در سلامت و با رعایت اصول اخلاقی به کسب وکار ادامه می دهند، آشنا شوند. این گروه مروج اقتصادی پاک و خالی از فساد خواهند بود که به عنوان کنشگرانی فعال به مبارزه با رانت و فساد نیز می پردازند.
همچنین باید در نظر داشت که توجه به نسل جوان اقتصاد کشور یک ضرورت است. این گروه آینده اقتصاد ایران را می سازند و بدیهی است که حمایت و تشویق به نوعی عمل به مسئولیت اجتماعی و اخلاقی نهادهایی مانند اتاق بازرگانی است.
اما کارآفرینان محترم پیش از شرکت در فراخوان جشنواره امین الضرب بهتر است که با برخی اصول این جشنواره آشنا باشند.
 
شرایط شرکت در جشنواره
تمام کارآفرینان کشور می توانند با تکمیل فرم های اینترنتی که در بخش پایینی همین صفحه آمده در این جشنواره شرکت کنند. اسامی کارآفرینان برگزیده پس از داوری نهایی و طی مراسمی که در دی ماه سال جاری برگزار خواهد شد، به اطلاع عموم می رسد.

اصول داوری اولیه
همانطور که در فرم های اینترنتی زیر مطالعه خواهید کرد، فراخوان برمبنای شاخص های اقتصادی طراحی شده است. تیمی مجرب و صاحب تجربه و آگاهی در مورد مختصات اقتصاد ایران اقدام به طراحی این شاخص ها کرده اند. در مرحله اول کارآفرینان گرامی براساس این شاخص ها و نمرات آنها، امتیاز بندی می شوند. در مرحله دوم هیات داورانی متشکل از 15 چهره فعال اقتصادی صاحب نام و شاخص به علاوه برندگان تندیس امین الضرب دردوره های گذشته، اقدام به داوری نهایی از میان افراد با بالاترین امتیازها خواهند کرد. در نهایت و پس از برگزاری جلسات اولیه، داوران به صورت غیرحضوری اقدام به ارائه نفرات برگزیده خود کرده و در نهایت اسامی کارآفرینان برتر از میان رای مستقل این داوران شناخته می شوند. لازم به یادآوری است که ارکان اتاق بازرگانی تهران در هیچ کدام از مراحل داوری کارآفرینان نقشی ندارند و تنها فعالیت های اجرایی این مراسم را برعهده می گیرند.
 
تاریخ اعتبار فراخوان
این فراخوان تا روز اول آذر ماه اعتبار دارد و قابل تمدید نخواهد بود.
 
صحت سنجی
پس از ثبت نام اولیه در سایت، دبیرخانه جشنواره امین الضرب به منظور دریافت مدارک نهایی اعلام شده از سوی ثبت نام کنندگان با آنها تماس خواهد داشت و همچنین اعداد اعلام شده از سوی کارآفرینان محترم از نهادهای رسمی نیز استعلام می شود.
 
بخش های ویژه
با توجه به تفاوت ماهیت استارت آپ ها و کسب وکارهای کوچک، اساس شاخص بندی این گروه با حوزه‌های دیگر متفاوت است.

برای ثبت نام به جهت داوری در این مراسم مراحل زیر را طی کنیدمرحله اول
لطفا فرم زیر را پرکنید. (موارد ستاره دار الزامیست)
نام و نام خانوادگی: *
نام شرکت: *
سمت: *
شماره ملی: *
شماره کارت بازرگانی:
ادرس پست الکترونیکی: *
شماره تلفن همراه: *
شماره تلفن ثابت: *
وضعیت شرکت در رتبه بندی اتاق بازرگانی: