خدمات بیمه تکمیلی درمان اعضای حقوقی اتاق بازرگانی تهران

تاريخ 1399/09/22 ساعت 10:51

سنوات گذشته اتاق تهران در راستای بهبودبخشی خدمات خود به اعضا به‌ویژه بنگاه‌های کوچک و متوسط و با هدف توانمندسازی هرچه بیشتر آنها، با انعقاد قراردادی با شرکت بیمه آسیا، شرایطی را فراهم نمود که برابر آن شرکت‌های عضو اتاق تهران توانستند از خدمات بیمه تکمیلی درمان بهره‌مند شوند.

نظر به استقبال شرکت های محترم عضو برای سومین ( چهارمین ) سال پیاپی این امکان فراهم گردید و با توجه به بازخورد اعضای محترم و در جهت تحقق هرچه بیشتر نیاز شرکت ها در سال 98 (99) دو طرح قابل انتخاب با پوشش های متفاوت ارائه گردیده است.

نکته قابل‌توجه در ارائه این خدمت این است که قرارداد تکمیلی درمان بدون لحاظ کردن تعداد کارکنان شرکت‌های عضو اتاق تهران منعقد می‌شود و ابزاری است که به بنگاه‌های کوچک و متوسط امکان می‌دهد با بهبود سطح خدمات‌رسانی به کارکنان خود، پایداری خود را تقویت کنند.

برابر تفاهم اتاق تهران و شرکت بیمه آسیا، اعضای حقوقی اتاق تهران می‌توانند از طریق دستورالعمل زیر به طور غیر حضوری و با تکمیل فرم‌ها اقدام به ثبت نام در این طرح نمایند پس از آن شرکت بیمه آسیا با هماهنگی با بنگاه درخواست‌کننده و ثبت قرارداد امکان برخورداری از این خدمت را فراهم می‌کند.

 

معرفی طرح بیمه بازرگان

مزاياي طرح

تخفیف استثنایی حق بیمه: به موجب انعقاد قراداد تجميعي اين بيمه از طريق اتاق بازرگاني صنايع ، معادن و کشاورزي تهران با بيمه آسيا نرخ حق بيمه از طريق اين طرح به ميزان قابل توجهي در مقايسه با ساير بيمه‌هاي درمان که به صورت منحصرا براي شرکت‌ها ارائه مي‌شود کاهش يافته است.

بدون محدودیت تعداد پرسنل: به عنوان اصلي‌ترين ويژگي اين طرح مي‌توان به نداشتن محدوديت تعداد پرسنل براي شرکت‌هاي طرف قرارداد اشاره کرد. کليه قراردادهاي بيمه درمان گروهي با شرط بيشتر بودن تعداد پرسنل از حداقل 30 نفر عرضه مي‌شود و به دليل اين محدوديت همواره شرکت‌هاي کوچک و متوسط از امکان استفاده از خدمات بيمه درمان بي‌بهره بوده‌اند. برابر این تفاهم‌نامه قرارداد تکمیلی درمان بدون لحاظ کردن تعداد کارکنان شرکت‌های عضو اتاق تهران منعقد می‌شود و ابزاری است که به بنگاه‌های کوچک و متوسط امکان می‌دهد با بهبود سطح خدمات‌رسانی به کارکنان خود، پایداری خود را تقویت کنند.

بیمه آسیا، بیمه برتر: در سال 98 ، آسیا برای ششمین سال متوالی رتبه اول موسسات بیمه ای را کسب نمود و از افتخارات این شرکت می توان به کسب متعدد تندیس رضایتمندی مشتریان و رعایت حقوق مصرف کنندگان اشاره نمود.

ارائه طرح های متنوع: کلیه شرکت های عضو مطابق نیاز پرسنل خود، امکان انتخاب یکی از دو طرح معرفی شده که دارای پوشش ها و حق بیمه متفاوت می باشد را دارند

امکان استفاده از معرفی نامه آنلاین: کلیه بیمه شدگان در صورت نیاز و با مراجعه به مراکز درمانی طرف قرارداد، بدون ارائه معرفی نامه، تنها از طریق اعلام کد ملی می توانند از مزایای بیمه تکمیلی در آن مراکز درمانی استفاده نمایند

  

  جدول تعهدات بیمه آسیا

 

 

• دریافت جدول در ابعاد بزرگ

 

شرایط عمومی تفاهم‌نامه
1. کلیه بیمه‌شوندگان باید مطابق ارائه لیست بیمه، کارمند شرکتی که عضو اتاق تهران است، باشند.
2. کلیه بیمه‌شدگان باید دارای بیمه‌گر اول از طریق شرکتی باشند که عضو اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی استان تهران است.
3. هر یک از بیمه‌شدگان می‌توانند کلیه افراد تحت تکفل خود را مطابق لیست بیمه بیمه‌گر اول و یا هیچ‌کدام را بیمه کنند.
4. کلیه شرکت‌های عضو اتاق بازرگانی که متقاضی این طرح هستند موظفند حداقل  70 درصد اعضای پرسنل لیست بیمه شرکت خود را جهت بیمه تکمیلی معرفی کنند.
5. مدت انتظار این طرح برای زایمان 9 ماه و بیماری‌ها 3 ماه است.
6. پوشش دندانپزشکی به استثنا والدین می باشد
7. کلیه شرکت‌های متقاضی در صورت عدم عضویت اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی استان تهران می‌توانند با ثبت‌نام و دریافت عضویت این اتاق از خدمات این بیمه استفاده نمایند.

8. پوشش کلیه هزینه های بیماران کرونایی از تشخیص تا درمان

نحوه ی پرداخت حق بیمه
مبلغ حق بیمه توسط شرکت‌های عضو اتاق بازرگانی به صورت اقساطی طی 3 قسط به بیمه آسیا پرداخت خواهد شد. به گونه‌ای که قسط اول در شروع قرارداد و سایر اقساط به گونه‌ای کسر گردد که 3 ماه قبل از انقضا بیمه‌نامه حق بیمه تسویه گردد. در هر صورت هر یک از بیمه‌گذاران مسئولیت حقوقی ناشی از عدم پرداخت حق بیمه را خواهند داشت.

مبلغ حق بیمه مندرج در بیمه نامه به صورت علی الحساب می باشد و حق بیمه کل پس از عقد قرارداد و ثبت اسامی بیمه شدگان (اعمال اضافه نرخ سنی) مشخص می گردد.

بیمه شدگان بین 61 تا 69 سال با 50% حق بیمه اضافی 

بیمه شدگان بین 70 تا 120 سال با 100% حق بیمه اضافی 

  

 


 

با کلیه موارد فوق موافقت می گردد

 

[پیگیری و ویرایش اطلاعات ثبت نامی]

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی  برای دریافت قرارداد با شماره های زیر تماس حاصل فرمائید:

 

شماره تلفن همراه: ۰۹۳۹۱۴۰۰۴۲۷

شماره 88720799  (خط مستقیم)

شماره 5-88723801  (داخلی 175 و 161)

مرکز تماس اتاق تهران : 1866

 


نظر بینندگان:
(محمد کاظم گردینی) :سلام (1399/11/02 )

با اتاق تهران همراه شوید

آپارات اتاق تهران
توئیتر اتاق تهران
اینستاگرام اتاق تهران
تلگرام اتاق تهران
پادکست و کتاب صوتی اتاق تهران
استودیوی اتاق تهران

[صفحه چاپ]

ثبت نظر شما:

نام
پست الکترونیکی
تلفن
نظر