از طرف اتاق بازرگانی تهران و با همکاری انجمن صنفی مراقبت‌های ویژه ایران صورت گرفت

اهدای هدایای نوروزی به کادر درمان بیمارستان‌های معین مبارزه با کرونا

تاريخ 1398/12/29 ساعت 18:32

اتاق بازرگانی تهران با همکاری انجمن مراقبت‌های ویژه ایران برای تشکر از فداکاری و تلاش خستگی‌ناپذیر کادر درمان در مقابله با کرونا، تلاش کرد تا علاوه بر ارسال اقلام مورد نیاز و تجهیزات پزشکی با ارسال هدیه‌هایی کوچک از این عزیزان تقدیر کند و لبخندی بر لبان‌شان بنشاند که «عهد ما با لب شیرین‌دهنان بست خدا/ ما همه بنده و این قوم خداوندانند».

 

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران که به نمایندگی از بخش‌ خصوصی در کنار دیگر نهادها در صف اول مقابله با شیوع ویروس کرونا در کشور ایستاده ‌است، در کنار تلاش‌های بی‌وقفه و شبانه‌روزی برای تامین بخشی از تجهیزات پزشکی و اقلام مورد نیاز بیمارستان‌ها و مراکز درمانی، در آستانه سال نو و برای قدردانی از فداکاری و ایثارگری کادر درمان این مراکز، با همکاری انجمن مراقبت‌های ویژه ایران بسته‌های هدایای نوروزی را تهیه و به این عزیزان تقدیم کرد.

به گزارش روابط عمومی اتاق تهران، علی امیرسوادکوهی، رییس انجمن مراقب‌های ویژه ایران، در همین رابطه از توزیع هدایای نوروزی اتاق تهران با همکاری این انجمن در میان پزشکان و کادر درمانی بیمارستان‌های تهران شامل بیمارستان‌های شهدای تجریش، مسیح دانشوری، امام خمینی، حضرت رسول، لاله، ولی‌عصر ناجا، نفت، نورافشار و ... خبر داد و افزود: این هدایا طی روزهای گذشته با حضور نمایندگانی از اتاق تهران و انجمن مراقب‌های ویژه ایران، پیش از شروع سال نو به کادر درمان این بیمارستان‌ها تقدیم شد.

به گفته وی، طی این اقدام در حدود ۲۴۰۰ بسته هدیه نوروزی تقدیم کادر درمان و پیشاهنگان مبارزه با ویروس کرونا شد تا علاوه بر قدردانی از تلاش‌های این افراد، پزشکان و پرستارانی که در صف نخست مقابله با این ویروس ایستاده‌اند، بدانند که فعالان بخش ‌خصوصی به یاد آنان هستند و تا برچیده شدن این بیماری از کشور، در کنار آنان ایستاده‌اند.

رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران نیز در پیامی، با قدردانی از پزشکان و کادر درمان بیمارستان‌های کشور که پذیرای مبتلایان به ویروس کرونا هستند، از آنان به عنوان قهرمانان خط مقدم عبور از بحران کنونی در کشور یاد کرد و یادآور شد که اتاق تهران همچنان در کنار بخش درمان کشور برای گذار کشور از ویروس کرونا تا ریشه‌کنی آن ایستاده ‌است.

در پیام مسعود خوانساری آمده ‌است:

«خواهر و برادر عزیز پزشک و پرستارم که هفته‌هاست در شیفت‌های مستمر مشغول به کار و خدمت صادقانه و خالصانه هستید؛ نبض مردم ایران، بغضشان و شادی‌هایشان در این لحظه‌ها به تلاش‌های شما کادر درمان بیمارستان‌های کشور گره خورده است. در این لحظه‌هایی که حتی ریه‌های برخی از هموطنان‌مان توان نفس تازه کردن را ندارند، این شما هستید که کوشش می‌کنید تا نفسی تازه به مردم سرزمین‌مان هدیه دهید و ادامه زندگی را با واژه امید به عبور از بحران کنونی، برایشان معنی کنید.

 شما پزشکان، پرستاران و کادر درمان، قهرمانان خط مقدم عبور از شرایط سختی هستید که کشور گرفتار آن شده است؛ سربازان جبهه‌ای که به شایستگی در نزد مردم به نشان شجاعت سرافراز شده‌اید.  

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران با سپاسگزاری از تمام کوشش‌های به یادماندنی شما که در تاریخ کشور به یادگار باقی خواهد ماند، اعلام می دارد که در این وضعیت بحرانی تلاش می‌کند تا در راستای مسئولیت اجتماعی خود، یاری‌رسان شما عزیزان و حامی مجاهدت‌هایتان باشد.

اتاق تهران طی روزهای گذشته علاوه بر ارسال اقلام و کالاهای پزشکی و درمانی به بیمارستان‌های مختلف کشور، سعی کرده تا قدم‌هایی برای آگاهی‌رسانی به مردم جامعه و پیشگیری از گسترش بیماری بردارد و در کنار کادر درمانی بیمارستان‌های کشور باشد. اقداماتی که در هفته‌های آینده و تا پایان یافتن این بحران، همچنان با جدیت ادامه خواهد داشت.

خواهر و برادر عزیزم چشم امید مردم ایران در آستانه نوروز 99 به شکوفه‌هایی دوخته شده است که در حیاط بیمارستان‌ها همزمان با آمدن بهار باز می‌شود. چه خوب مولانا می‌گوید: «گر هیچ نشانه نیست اندر وادی/ بسیار امیدهاست در نومیدی»

فَاللَّهُ خَيْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمین.

 


 عضو کانال اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در تلگرام شوید

[صفحه چاپ]


ثبت نظر شما:

نام
پست الکترونیکی
تلفن
نظر