قائم‌مقام وزیر صمت در امور بازرگانی طی نامه‌ای اعلام کرد

تمدید خودکار اعتبار کارت‌های بازرگانی که در فروردین و اردیبهشت ۹۹ منقضی می‌شوند

تاريخ 1399/01/10 ساعت 12:45

حسین مدرس خیابانی، قائم‌مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور بازرگانی طی نامه‌ای به سازمان‌های صنعت، معدن و تجارت استان‌ها اعلام کرد که اعتبار کارت‌های بازرگانی که تاریخ انقضای آنها از اول فروردین ما تا ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ است به صورت خودکار تمدید شود.

در شرایطی که خطر شیوع هر چه بیشتر و گسترده‌تر ویروس کرونا در جامعه وجود دارد، برای جلوگیری از مراجعه فعالان اقتصادی به اتاق‌های بازرگانی و سازمان‌های صنعت، معدن و تجارت استان‌ها، کارت‌های بازرگانی حقیقی و حقوقی که تاریخ انقضای آنها از اول فروردین تا پایان اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ است، تا پایان اردیبهشت ماه تمدید شد.

حسین مدرس خیابانی، قائم‌مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور بازرگانی این تصمیم را در پاسخ به نامه و درخواست اتاق بازرگانی ایران اعلام کرده است تا اقدامی در راستای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی و جلوگیری از حضور فعالان اقتصادی و پیشگیری از بیماری کرونا باشد.

این اقدام در حالی صورت گرفت که پیش‌تر و در آغاز ورود این ویروس به کشور با ابتکار اتاق بازرگانی تهران و همکاری سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران تمامی کارت‌های بازرگانی که تاریخ انقضای آنها اسفند ماه 98 بود، به طور خودکار تمدید اعتبار شده بود.

تصمیم تمدید اعتبار کارت‌های بازرگانی در راستاي سياست‌هاي مبارزه با همه‌گيري ويروس كرونا و به منظور صيانت از سلامت شهروندان اتخاذ شده و دارندگان کارت‌های بازرگانی نیازی به مراجعه به اتاق یا سازمان صنعت، معدن و تجارت برای تمدید اعتبار کارت خود ندارند.

تصویر نامه قائم‌مقام وزیر صمت را در زیر می‌بینید:

 

 

 

 


 عضو کانال اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در تلگرام شوید

[صفحه چاپ]


ثبت نظر شما:

نام
پست الکترونیکی
تلفن
نظر