همراه با تحویل یک دستگاه آمبولانس از سوی اتاق تهران به سازمان زندان‌های استان تهران صورت گرفت

تحویل نخستین محموله اقلام بهداشتی به ندامتگاه رجایی‌شهر

تاريخ 1399/01/23 ساعت 12:56

اتاق بازرگانی تهران در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی خود یک دستگاه آمبولانس به سازمان زندان‌های استان تهران به صورت امانی تحویل داد. هم‌چنین نخستین محموله اقلام بهداشتی و حفاظتی از سوی اتاق بازرگانی تهران برای پیشگیری از شیوع کرونا در ندامتگاه‌ها استان تهران به ندامتگاه رجایی‌شهر تحویل شد.

 اتاق بازرگانی تهران که همزمان با شیوع ویروس کرونا و در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی خود، بخش عمده‌ای از توان و امکانات خود را برای تامین اقلام مورد نیاز مراکز درمانی و بیمارستان‌ها در استان‌ها بسیج و کمک‌های خود را به بیش از 200 بیمارستان در استان‌های مختلف کشور ارسال کرده، کمک به ندامتگاه‌های استان تهران را نیز برای پیشگیری از شیوع کرونا را در دستور کار قرار داده است.

حدود یک هفته پیش بود که علی رستمی، معاون اداری و مالی اداره کل زندان‌های استان تهران با حضور در اتاق تهران از ضرورت انجام اقدامات مراقبتی و پیشگیرانه برای حفظ سلامت افراد حاضر در ندامتگاه‌ها و پرسنل زندان‌ها سخن گفت و خواهان مشارکت بخش خصوصی در این زمینه شد. در این نشست مسعود خوانساری، رییس اتاق تهران نیز با اشاره به آمادگی برای تامین بخشی از نیازهای درمانی مقابله با ویروس کرونا در زندان‌های استان تهران اعلام کرد که بخش خصوصی تلاش می‌کند برخی اقلام بهداشتی مانند ماسک، دستکش و مواد ضدعفونی‌کننده و شوینده را برای استفاده در ندامتگاه‌ها فراهم کند.

حدود یک هفته پس از این ملاقات، نخستین مرحله از کمک اتاق تهران برای استفاده در مراکز درمانگاهی ندامتگاه‌ رجایی‌شهر شامل 100 عدد ست حفاظت فردي شامل کلاه، گان، شلوار و کاور کفش، 5000 جفت دستکش معاینه،60 عدد شیلد محافظ صورت، 60 عدد عینک یکبار مصرف و 50 عدد کلاه یکبار مصرف سفید به مقامات ندامتگاه رجایی‌شهر تحویل شده است.

اتاق تهران هم‌چنین تعهد کرده بود که یک دستگاه آمبولانس را از بیمارستان بازرگانان اتاق به صورت امانی در اختیار سازمان زندان‌های استان تهران برای استفاده در طول دوره شیوع کرونا قرار دهد که این آمبولانس نیز به نماینده این سازمان تحویل شد.


 عضو کانال اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در تلگرام شوید

[صفحه چاپ]


ثبت نظر شما:

نام
پست الکترونیکی
تلفن
نظر