فرصت های کرونا برای استارت آپ های خدمات سلامت و مراقبت های بهداشتی

50 میلیون یورو برای آلن، استارت آپ بیمه سلامت دیجیتال

تاريخ 1399/02/03 ساعت 12:15

باتوجه به آینده مبهم و پایان نامعلوم کرونا، استارت آپ های فعال در حوزه خدمات سلامت و مراقبت های بهداشتی بیش از همیشه مورد توجه مردم جهان قرار گرفته است. یکی از این استارت آپ ها آلن در فرانسه است.

آلن، استارت آپ پیشرو در حوزه بیمه سلامت دیجیتال در فرانسه، در سومین دور جذب سرمایه، 50 میلیون یورو پول جذب کرد تا ارائه خدمات درمانی را بهبود ببخشد. تیماسک، شرکت سرمایه گذاری بین المللی در سنگاپور در تامین سرمایه این استارت آپ درمانی مشارکت کرده است. این دور از جذب سرمایه، میزان سرمایه آلن را از آغاز تاسیس تا امروز به 150 میلیون یورو می رساند.

این استارت آپ در سال 2016 برای عرضه خدمات بهداشت و درمان به همه ایجاد شده است. برنامه های درمانی آلن، هم به شرکت ها و هم به اشخاص ارائه می شود. این برنامه ها شامل خدمات سلامت و بهداشت است. اکنون 76 هزار نفر از خدمات این استارت آپ استفاده می کنند و گروه کارکنان آن به 200 نفر رسیده است.

همه گیری کرونا فرصتی برای چنین استارت اپی است چراکه افراد بیش از همیشه به سلامت و بهداشت خود اهمیت می دهند. آلن در تابستان امسال، در اسپانیا و بلژیک هم دفتر زده است و قرار است در پنج سال آینده  خدمات خود را در همه کشورهای اروپایی عرضه کند.

آلن به عنوان استارت آپی که توانست در بحران همه گیری کووید19 خیلی زود  و آسان به نیاز اعضای خود پاسخ دهد، مورد توجه است. کاربران و مشتریان آلن توانستند به راحتی به اطلاعات لازم برای حمایت از سلامتی خود و کارکنانشان در شرکت ها دسترسی پیدا کنند. در آلن امکان نگهداری از اطلاعات پزشکی افراد و دسترسی به خدمات هم وجود دارد. دسترسی به آخرین اطلاعات منتشر شده درباره کرونا از گزینه های جدید آلن برای خدمات دهی بهتر در این بحران است.

باتوجه به آینده مبهم و پایان نامعلوم کرونا، استارت آپ های فعال در حوزه خدمات سلامت و مراقبت های بهداشتی بیش از همیشه مورد توجه مردم جهان قرار گرفته است. این بحران از این منظر فرصتی برای صاحبان ایده است تا با ارائه خدمات بهتر بر پایه فناوری برای عبور از بحران کرونا به مردم جهان کمک کنند. 


با اتاق تهران همراه شوید

آپارات اتاق تهران
توئیتر اتاق تهران
اینستاگرام اتاق تهران
تلگرام اتاق تهران
پادکست و کتاب صوتی اتاق تهران
استودیوی اتاق تهران

[صفحه چاپ]

ثبت نظر شما:

نام
پست الکترونیکی
تلفن
نظر