تقدیر رئیس اتاق بازرگانی تهران از رئیس سابق قوه مقننه

بخش‌خصوصی از تدبیر شما به نیکی یاد می‌کند

تاريخ 1399/03/13 ساعت 16:02

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در نامه‌ای به علی لاریجانی، از مدیریت و تلاش‌های وی در طول سه دوره ریاست مجلس شورای اسلامی تقدیر و برای وی در منصب جدید آرزوی موفقیت کرد.

 هفته گذشته و به دنبال پایان کار دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، علی لاریجانی، رئیس وقت مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای به مسعود خوانساری، رئیس اتاق تهران، از مشارکت و همراهی نهاد بخش‌ خصوصی در تدوین قوانین و آئین‌نامه‌ها قدردانی کرد و همراهی اتاق بازرگانی را موجب تدبیر در امور دانست.

به گزارش روابط عمومی اتاق تهران، رئیس اتاق تهران نیز در پاسخ به رئیس سابق مجلس در نامه‌ای خطاب به علی لاریجانی نوشت: بخش خصوصی، دوران ریاست جنابعالی بر قوه مقننه را با تصویب قوانینی چون «بهبود مستمر محیط کسب‌وکار»، «حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی کشور و حمایت از کالای ایرانی»، «رفع موانع تولید رقابت‌پذیر و ارتقای نظام مالی» و به سرانجام رساندن توافق «برجام» همواره به خاطر دارد و از علم و تدبیر شما به نیکی یاد می‌کند.

متن نامه مسعود خوانساری به علی لاریجانی به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر علی لاریجانی

مشاور محترم مقام معظم رهبری و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام

با سلام و احترام

«12 سال حضور موثر جنابعالی در کسوت نمایندگی مردم و ریاست مجلس شورای اسلامی، و تلاش‌های بی‌دریغ و مدیریت مدبرانه شما در جایگاه قانونگذاری طی این مدت، شایسته تقدیر و تشکر است.

بخش خصوصی، دوران ریاست جنابعالی بر قوه مقننه را با تصویب قوانینی چون «بهبود مستمر محیط کسب‌وکار»، «حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی کشور و حمایت از کالای ایرانی»، «رفع موانع تولید رقابت‌پذیر و ارتقای نظام مالی» و به سرانجام رساندن توافق «برجام» همواره به خاطر دارد و از علم و تدبیر شما به نیکی یاد می‌کند.

برای جنابعالی در منصب جدید نیز آرزوی موفقیت و بهروزی دارم.»

مسعود خوانساری


 عضو کانال اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در تلگرام شوید

[صفحه چاپ]


ثبت نظر شما:

نام
پست الکترونیکی
تلفن
نظر