اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌کند

برنامه‌های آموزشی مدیریت پروژه، ارزیابی عملکرد کارکنان و حل‌و‌فصل دعاوی تجاری

تاريخ 1399/05/14 ساعت 15:18

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران کارگاه آموزشی «مدیریت پروژه»، وبینار آنلاین «حل و فصل دعاوی تجاری بین‌المللی» و دوره آموزشی «ارزیابی عملکرد کارکنان» را برگزار می‌کند.

اتاق بازرگانی تهران در ادامه برنامه‌های آموزشی خود در موسم تابستان، یک دوره، یک کارگاه و یک وبینار آموزشی را در نوبت برگزاری دارد. کارگاه آموزشی مدیریت پروژه که طی یک همکاری بین‌المللی با انیستیتو مدیریت پروژه استرالیا برگزار می‌شود، وبینار آنلاین، حل و فصل دعاوی تجاری و دوره آموزشی ارزیابی عملکرد کارکنان که هدف از برگزاری جملگی این رویدادهای آموزشی، تنوع‌بخشی به دوره‌های آموزشی، کاربردی کردن آنها و در نهایت توانمندسازی فعالان، بنگاه‌ها و تشکل‌های بخش خصوصی است.

کارگاه آموزشی مدیریت پروژه

اتاق بازرگانی‌ تهران که سابقه همکاری با‌ موسسه‌های معتبر بین‌المللی در امر آموزش‌ را‌ در کارنامه دارد، این بار طی یک همکاری با موسسه مدیریت پروژه استرالیا، برگزاری یک کارگاه آموزشی آنلاین با عنوان «مدیریت پروژه» را تدوین و برنامه‌ریزی کرده است.

این کارگاه آموزشی به مدت 30 ساعت آموزشی در 12 جلسه‌ و به زبان انگلیسی برگزار می‌شود. روزها و ساعات‌ برگزاری آن نیز دوشنبه‌ها از ساعت 16 تا 18:30 و پنجشنبه‌ها از ساعت10 تا 12:30 خواهد بود. نخستین جلسه برگزاری این کارگاه نیز روز 20 مرداد برپا می‌شود.

سرفصل‌های آموزشی در این کارگاه، شامل مواردی چون چگونگی آغاز یک پروژه، چگونگی برنامه‌ریزی پروژه‌ها، چگونگی ارائه پروژه‌ها و چگونگی‌ بستن‌ پروژه‌ها خواهد بود.

وبینار آموزشی حل و فصل بین‌المللی دعاوی تجاری

موسسه آموزش اتاق بازرگانی تهران (ITECC) با همکاری معاونت امور بین‌الملل اتاق تهران یک وبینار آموزشی با عنوان «حل و فصل بین‌المللی دعاوی تجاری» برگزار می‌کند.

اتاق تهران  در ادامه برنامه آموزشی خود برای توانمندسازی فعالان اقتصادی، یک وبینار آموزشی با موضوع حل و فصل بین المللی دعاوی تجاری در تقویم آموزشی خود گنجانده است. این وبینار روز یکم شهریور ماه از ساعت 15 تا 18 برگزار می‌شود و مدرسان آن نیما نصرالهی و مجتبی جعفری‌آخا خواهند بود.

بر این اساس، معرفی انواع روش‌های میانجی‌گری و اصلاح‌گری، الزام‌آوری شروط میانجی‌گری و اصلاح‌گری، داوری تجاری بین‌المللی و تبیین مزایای داوری نسبت به رسیدگی قضایی، موافقت‌نامه داوری، انواع داوری، رای داوری و دعاوی فرامرزی و ساز و کارهای شناسایی و اجرای آرای قضایی خارجی در ایران از جمله سرفصل‌های آموزشی این دوره خواهد بود.

دوره آموزشی ارزیابی عملکرد کارکنان

این دوره آموزشی که به منظور ارتقای کارایی بنگاه‌های اقتصادی ترتیب داده شده، طی 8 ساعت و‌ در 11 و 18 شهریور ماه از ساعت 15 تا 19 برگزار ‌می‌شود.

بر اساس آنچه که در اطلاعیه موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران آمده، مفهوم‌شناسی ارزیابی عملکرد، اهمیت ارزیابی عملکرد، مفهوم‌شناسی عملکرد، نحوه استخراج و تعیین وظایف کلیدی، نحوه هدف‌گذاری، نحوه شاخص‌گذاری، نحوه تعیین استاندارد، تفاوت‌های ارزیابی عملکرد با مدیریت عملکرد، معرفی فرآیند مدیریت عملکرد و مربی‌گری و جایگاه آن در فرایند مدیریت عملکرد، بخشی از‌ سرفصل‌های آموزشی این دوره خواهد بود.

علاقه‌مندان به حضور در این دوره‌ها و کارگاه آموزشی برای ثبت‌نام باید به سایت موسسه آموزش به آدرس edu.tccim.ir قسمت دوره‌های آموزشی (دوره‌های کوتاه‌مدت) مراجعه کنند. با توجه به محدودیت ظرفیت،کلاس‌ها بر اساس تاریخ واریز وجه ثبت‌نام از سوی متقاضیان تشکیل خواهد شد. متقاضیان جهت دریافت اطلاعات بیشتر ‌می‌توانند با شماره تلفن‌های 88107732 و 88107723 تماس بگیرند.

ثبت‌نام آنلاین

فرم ثبت‌نام وبینار آموزشی حل و فصل بین‌المللی دعاوی تجاری

 فرم ثبت‌نام دوره آموزشی ارزیابی عملکرد کارکنان


 عضو کانال اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در تلگرام شوید

[صفحه چاپ]


ثبت نظر شما:

نام
پست الکترونیکی
تلفن
نظر