با همکاری اتاق‌‌های بازرگانی تهران و خارکی‌یف و با مشارکت سفارت اوکراین برگزار می‌شود

وبینار توسعه تجارت ایران و اوکراین

تاريخ 1399/08/10 ساعت 13:57

یک وبینار با موضوع «توسعه تجارت ایران و اوکراین» با همکاری اتاق بازرگانی تهران، اتاق بازرگانی خارکی‌یف و سفارت دو کشور برگزار می‌شود تا فعالان اقتصادی دو کشور بتوانند در این شرایط کرونا و محدودیت‌های سخت تجاری با یکدیگر به صورت مجازی پای میز مذاکره بنشینند.

وبینار تجارت ایران و اوکراین روز سه‌شنبه 20 آبان ماه جاری با حضور شرکت‌ها و فعالان اقتصادی در بخش‌های صنایع غذایی، ماشین‌آلات و محصولات کشاورزی، نفت و گاز، محیط‌زیست، تجهیزات پزشکی، معدن، ساخت قطعات هواپیما، مصالح ساختمانی، شیمیایی و پوشاک برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اتاق تهران، این همایش تجاری مجازی با همکاری اتاق بازرگانی تهران، اتاق بازرگانی و صنایع خارکی‌یف و مشارکت سفارت اوکراین در تهران برگزار می‌شود و طی آن فعالان اقتصادی دو کشور و صاحبان کسب‌وکار در ایران و اوکراین از طریق یک پلتفرم مجازی، مذاکرات دوجانبه خود را برپا خواهند کرد.

در این وبینار همچنین، طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته سفیر ایران در اوکراین، سفیر اوکراین در تهران و مقامات اتاق بازرگانی و بخش ‌خصوصی دو کشور پیرامون مسائل و راهکارهای تقویت مناسبات تجاری دو طرف به ایراد سخنرانی خواهند پرداخت.

فعالان اقتصادی، اعضای اتاق تهران و علاقمندان به مشارکت در این رویداد تجاری مجازی می‌توانند از طریق لینک زیر ثبت‌نام کرده و برای کسب اطلاعات بیشتر با معاونت امور بین‌الملل اتاق تهران به شماره 88725269 تماس بگیرند.

ثبت‌نام در وبینار توسعه تجارت ایران و اوکراین

 


 عضو کانال اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در تلگرام شوید

[صفحه چاپ]


ثبت نظر شما:

نام
پست الکترونیکی
تلفن
نظر