مشاوره

تعداد سوالات مطرح شده توسط کاربران 13047 عدد



با سلام و احترام کابلی که برای گوشی های موبایل استفاده می شود و امکان تبدیل درگاه شارژ را به درگاه اتصال جک هدفون را می دهد و به اصطلاح کابل مبدل می باشد در چه کد تعرفه ای امکان واردات دارد، همچنین اگر این کد تعرفه در لیست تعرفه های استاندارد اجباری باشد آیا امکان ارائه نمونه برای تایید استاندارد قبل از واردات وجود دارد؟
پاسخ:
مستلزم اطلاع بیشتر از قطعات اتصال ان میباشد . باید بهمراه کاتالوگ طبق ماده 43 قانون امور گمرکی ازدفتر تعرفه گمرک ایران رسما استعلام تعرفه نمایید . به نظر میرسد 85444200باشد .در مورد استاندارد با سازمان ملی استاندارد مشورت نمایید  
 

ثبت پرسش جدید



ارسال پیام