مشاوره

تعداد سوالات مطرح شده توسط کاربران 13781 عددسلام.من و همکارانم قصد صادرات به کشور سوریه رو داریم،چطور میتونیم یک شرکت تو سوریه تاسیس کرد؟ یا تاجران کشور های همسایه رو چطور میشه شناسایی کرد؟
پاسخ:
با سلام؛ برای کسب اطلاع در خصوص نحوه تاسیس شرکت در سوریه می توانید با اتاق بازرگانی مشترک ایران و سوریه به شماره 02185732196 تماس بگیرید. برای یافتن شریک تجاری نیز از آنجایی که به طور رسمی، فهرستی از خریداران خارجی منتشر نمی شود می توانید از شبکه تجاری کومپاس به آدرس https://ir.kompass.com/ استفاده کنید و یا از خدمات شرکت های مدیریت صادرات مورد تایید سازمان توسعه تجارت که فهرست آنها در آدرس https://tccim.ir/?addr=wdgi21 به تفکیک زمینه فعالیت و کشورهای هدف صادراتی موجود است، بهره برداری نمایید.
برای اعتبارسنجی شرکای تجاری بالقوه خود نیز می توانید از خدمات صندوق ضمانت صادرات ایران، استفاده کنید. توضیحات تکمیلی دراین خصوص در آدرس https://egfi.ir/page-newmain/fa/0/form/pId123 ارائه شده است.
شایان ذکر است، در قسمت رایزنان بازرگانی سایت سازمان توسعه تجارت به آدرس https://tccim.ir/?addr=x6f537، اطلاعات تماس مربوط به رایزنان بازرگانی کشورهای همسایه آورده شده که می توانید از آنها کمک بگیرید.
 
 

ثبت پرسش جدیدارسال پیام