مشاوره

تعداد سوالات مطرح شده توسط کاربران 13188 عددبا سلام آیا واردات محصولات فولادی از قبيل ورق لوله و میلگرد و غیره محدودیتی هم داره؟ ایاشامل استاندارد اجباری میشه؟ تعرفه گمرک واردات چقدر هست؟ آیا برای واردات حتما باید شرکت ثبت کنیم و یا کارت بازرگانی داشته باشیم؟ خیلی ممنون
پاسخ:
با سلام؛ طبق تماس تلفنی صورت گرفته با آقای بدرلو از کارشناسان دفتر صنایع فلزی وزارت صمت به شماره 02181762261 هیچگونه ممنوعیت واردات برای محصولات فولادی ذکر شده وجود ندارد. برای کسب اطلاع درخصوص استانداردهای مورد نیاز برای محصول مورد نظر می توانید به فهرست مربوطه در سازمان ملی استاندارد نیز به آدرس https://tccim.ir/?addr=6ts749 مراجعه نمایید. از آنجایی که سوال شما به صورت کلی مطرح شده لازم است محصولات مورد نظر خود را به صورت دقیق مشخص نمایید تا حقوق ورودی تعلق گرفته به آن مشخص شود.
چنانچه در زمینه دریافت کارت بازرگانی مایل به کسب اطلاعاتی هستید، می توانید به آدرس https://tccim.ir/membership مراجعه نمایید و یا سوال خود را به طور مشخص در بخش مشاوره آنلاین عضویت و کارت و بازرگانی به ادرس https://tccim.ir/?addr=1ift54 درج نمایید.
 
 

ثبت پرسش جدیدارسال پیام