مشاوره

تعداد سوالات مطرح شده توسط کاربران 13047 عدد



با سلام و ادب و احترام اینجانب وارد کننده کاغذ گلاسه به میزان حداقل ثبت سفارش حدود ۲۵۰۰۰ دلار هستم اگه بخواهم میزان فعالیت خود را توسعه دهم و به ۴ برابر برسانم آیا فعالیت خود را بصورت شخص حقوقی و شرکت تبدیل کنم(از حقیقی به حقوقی) آیا از نظر محاسبه مالیات تغییری ایجاد می شود؟ خیلی ممنون
پاسخ:
محاسبه مالیات برای اشخاص حقیقی بر مبنای ماده 131 ق.م.م. و اشخاص حقوقی بر مبنای ماده 105 ق.م.م. صورت می گیرد.  
 

ثبت پرسش جدید



ارسال پیام