مشاوره

تعداد سوالات مطرح شده توسط کاربران 13279 عدددرود و عرض ادب مجموعه دماتجهیز (DamaTajhiz.com)حدود 20 سال است که به عنوان اولین وبسایت سه زبانه، مرجع و فروشگاهی خاورمیانه در زمینه تجهیزات تأسیسات در پنج بخش تجهیزات تهویه مطبوع، تجهیزات گرمایشی و موتورخانه، تجهیزات استخر و سونا و جکوزی، تجهیزات کنترل و ایمنی و تجهیزات خانگی و اداری؛ محصولات خود ویا سایر برندها را عرضه می نماید. همچنین از سال 1397 با تکیه بر 20 سال تجریه دیجیتال مارکتینگ، با راه اندازی وبسایت CyrusCrafts وارد زمینه صنایع دستی و خوراکی های سنتی جهت عرضه در بازارهای بین المللی شده است . در سال 1401 پس از تکمیل توسعه وبسایت ها و فروش های موفق به کشور های همسایه که البته از طریق رابط های حمل و نقل ارسال شد، با ثبت شرکت بازرگانی دماتجهیز کوروش تصمیم گرفتیم که صادرات و واردات را گسترش دهیم. ما توانایی داریم در زمینه تجهیزات تأسیسات کالاهایی از قبیل برج خنک کننده، فن کویل، چیلر و مینی چیلر، یونیت هیتر، داکت اسپلیت، کولرگازی، مشعل، دیگ بخار و... و در زمینه صنایع دستی کالاهایی از قبیل فرش و گلیم دستبافت، تابلو فرش، مبلمان، میناکاری، معرق کاری، فلزکاری، سفال گری، خاتم کاری، منبت کاری، فیروزه کوبی، نگارگری، نمدمالی، چرم دوزی، ترمه دوزی و... و خوراکی های سنتی کالاهایی از قبیل زعفران، آجیل و خشکبار، برنج، عسل، خاویار، میوه های خشک شده، باقلوا، قطاب، سوهان، خرما و... را تأمین و صادر نماییم. فلذا از شما خواستاریم که راهنمایی لازم و کامل را در اختیار ما قرار دهید. سپاس از زحمات گرانقدرتان.
پاسخ:
با سلام؛ سوال شما به صورت کلی مطرح شده است و طیف وسیعی از کالاها را در بر می گیرد. برای دریافت پاسخ دقیق تر بهتر است کالای مورد نظر خود را به طور دقیق مشخص نمایید. با این حال پیشنهاد می شود:
- جهت یافتن شریک بالقوه تجاری از شبکه تجاری کومپاس به آدرس https://ir.kompass.com/ استفاده کنید.
- برای اعتبارسنجی شرکای تجاری بالقوه خود نیز می توانید از خدمات صندوق ضمانت صادرات ایران، استفاده کنید.توضیحات تکمیلی در این خصوص در آدرس https://egfi.ir/page-newmain/fa/0/form/pId123ارائه شده است.
- بسته به کالای مورد نظر خود می توانید از خدمات مربوط به انجمن مربوطه استفاده نمایید.
-برای کسب اطلاع در خصوص قوانین و مقررات مربوط به صادرات می توانید با دفتر مقررات صادرات و واردات وزارت صمت به شماره های 22664072-22664071 و سازمان توسعه تجارت به شماره 02121919 تماس حاصل فرمایید.
- برای کسب اطلاع در خصوص قوانین و مقررات مربوط به کشور هدف (مقصد صادراتی) می توانید با اتاق های مشترک بازرگانی ایران و آن کشور تماس حاصل نمایید.
- در سایت سازمان توسعه تجارت اطلاعات تماس رایزنان بازرگانی ج.ا.ایران مستقر در کشورهای هدف قرار گرفته شده که برای دسترسی به آنها می توانید به آدرس https://tccim.ir/?addr=6wcl17 مراجعه فرمایید.
- چنانچه در زمینه محصول یا کشور مشخصی نیازمند دریافت خدمات از شرکت های بازرگانی هستید، پیشنهاد می شود از خدمات شرکت های مدیریت صادرات مورد تایید سازمان توسعه تجارت ایران که فهرست آنها در آدرس https://tccim.ir/?addr=dvqe33 موجود است بهره برداری نمایید.  
 

ثبت پرسش جدیدارسال پیام