مشاوره

تعداد سوالات مطرح شده توسط کاربران 13279 عدد



باسلام و عرض احترام.. بنده در خصوص واردات دستگاه بارکدخوان دو بعدی، به صورت کامل و هم به صورت SKD سوال داشتم... ایا امکان واردات این محصول است به کدام شکل؟ چه مجوزهای لازم دارید و تعرفه ان چیست. باتشکر
پاسخ:
برای طبقه بندی کاتالوگ لازم است . اگر فقط بار کد خوان باشد در ردیف 84719090طبقه بندی میشود حتی به صورت skd. ورود قطعات ان -ردیف 8473- ازاد است. بهتر است طبق ماده 43 قانون امور گمرکی از دفتر تعرفه گمرک ایران -خیابان شهید بهشتی روبروی پارکینگ مصلی اداره کل گمرک - رسما استعلام تعرفه نمایید.  
 

ثبت پرسش جدید



ارسال پیام