گزارش های فارسی:

فیلتر /

سر فصل گزارش ها:

 جستجوی پیشرفته

آخرین گزارش ها (���������� ��������������):

» اهمیت تجارت با قاره آفریقا
یکی از اصلی‌ترین بازارهایی که می‌تواند برای اقتصاد کشور اهمیت فراوانی داشته باشد، بازاری است که کشورهای آفریقایی در اختیار دارند. قاره آفریقا با داشتن شاخص ‏های کلیدی مانند جمعیت جوان و نیروی کار پویا..
1402/03/09
» نگاهی به لایحه برنامه هفتم توسعه با تاکید بر ارزیابی عملکرد قانون برنامه ششم
در این گزارش لایحه برنامه هفتم توسعه مورد بررسی قرار گرفته است. در ابتدا اهداف و عملکرد شاخص‌های برنامه ششم و هفتم توسعه بررسی شده و به دلایل عدم تحقق احکام برنامه ششم توسعه پرداخته شده است. در انته..
1402/03/08
» تورم اردیبهشت 1402
در این گزارش با استفاده از داده ‏های مرکز آمار ایران، خلاصه تحولات مربوط به تغییرات شاخص بهای کالاها و خدمات مصرفی خانوارهای کشور در دو مقیاس ماه و سال، و عوامل محرک اصلی آنها در دو حوزه کالایی و خدما..
1402/03/06
» اوج گیری در شرایط عدم قطعیت
بررسی وضعیت نوآوری بنگاه‏ها در سطح جهان حاکی از این است که بنگاه‏های با عملکرد بالا و دارای توان رویارویی با شرایط آینده از ویژگی‏های مشترکی برخوردارند که آنها را قادر می‏ سازد تا در برابر شوک‌ها و اخ..
1402/03/03
» بنگاه‏ های چندملیتی و زنجیره ارزش جهانی
این گزارش به بررسی نقش و تأثیر بنگاه‌ های چندملیتی با مالکیت خارجی (TNCs) در زنجیره‌ های ارزش جهانی (GVC) در مقایسه با بنگاه ‏های مشابه داخلی با هدف ارتقای سطح تحقیقات در این زمینه می‌ پردازد. این مطا..
1402/03/03
« قبلي [3] [2]