پایگاه تحلیلی بورس کالا و انرژی و ارائه دیتاهای معتبر از نشریات جهانی

1402/05/17

پایگاه تحلیلی بورس کالا و انرژی و ارائه دیتاهای معتبر از نشریات جهانی

آدرس : www.imeanalysis.com

 

پایگاه تحلیلی - تخصصی کالا و انرژی

 

تجربه نزدیک به شش سال فعالیت در حوزه بورس کالا و به خصوص در زمینه رینگ محصولات پتروشیمی و فرآورده های نفتی ، ما را بر آن داشت تا برای کمک به صنایع پایین دستی و بالادستی کشور و برای جلوگیری از خروج ارز از کشور بابت اشتراک در مجلات خارجی ، اقدام به تأسیس پایگاه تحلیلی – تخصصی کالا و انرژی نماییم.

نوسان شدید قیمت نفت خام و به تبع آن نوسان شدید محصولات پلیمری ، شیمیایی و فرآورده های نفتی لزوم برنامه ریزی مناسب تر و دقیق تر را برای واحد های تدارکات کلیه شرکت های خریدار و یا فروشنده این فرآورده ها ، فراهم نموده است .

در شرایط فعلی بدون تحلیل قیمت های جهانی ، نوسانات دلار ، وضعیت عرضه و تقاضای بورس کالا و انرژی ، عرضه و تقاضای کالا در بازار غیر رسمی و . . . یک شرکت تولیدی قطعا متضرر خواهد شد . روزگاری که قیمت ها دایم رو به افزایش بودند برنامه ریزی برای خرید و تدارکات صنایع پایین دستی و فروش در صنایع بالادستی شاید چندان مهم نبود و شرکت ها از محل افزایش دلار و تورم ، سود های خوبی را به واسطه موجودی های انبار خود کسب کردند اما امروزه دیگر چنین نیست و مدیران موفق در شرکت ها پایین دستی و بالادستی نیاز به تحلیلگران حرفه ای در بازار کالا خواهند داشت .

از طرف دیگر هزینه های اشتراک در سایت های ارایه دهنده خدمات قیمتهای جهانی بسیار بالا و سرسام آور است به شکلی که برای عضویت در یک نشریه و یا یک سایت معتبر برای دسترسی کامل به اطلاعات و قیمت های جهانی ،  شرکت ها مجبور به پرداخت مبالغی هنگفت ، حداقل به اندازه 130 میلیون تومان در یک سال خواهند بود .

این پایگاه تحلیل – تخصصی با پرداخت این هزینه ها و عضویت در مجله های معتبر دنیا قصد دارد خدمات این سایت ها و مجلات را در کنار تحلیل های تخصصی و بومی در کشور عزیزمان ایران ، با هزینه های بسیار پایین در اختیار کلیه شرکت ها قرار دهد تا مسئولین مربوطه بتوانند از اطلاعات موجود و تحلیل ها بهره برداری لازم را بنمایند .

در پایان به استحضار می رساند که در قسمت تحلیل ها ، تمام تحلیل های انجام شده در این سایت تنها نظرات نویسنده مطلب را بیان می دارد و این سایت هیچ گونه توصیه ای مبنی بر خرید یا عدم خرید کالا ارایه نمی نماید .

لیست خدمات سایت :

1-    ارائه قیمت های بازار جهانی محصولات پلیمری ، شیمیایی و فرآورده های نفتی ( نیاز به اخذ اشتراک)

2-    ارائه قیمت های بازار داخلی محصولات پلیمری ، شیمیایی و فرآورده های نفتی ( نیاز به اخذ اشتراک)

3-    ارائه اخبار رسمی اورهال پتروشیمی ها و پالایشگاه های کشور ( نیاز به اخذ اشتراک)

4-    ارائه شایعات و شنیده های بازار محصولات پلیمری ، شیمیایی و فرآورده های نفتی ( نیاز به اخذ اشتراک)

5-    ارائه تحلیل های مهم در مورد بازار محصولات پلیمری ، شیمیایی و فرآورده های نفتی ( نیاز به اخذ اشتراک)

6-    ارائه تحلیل های ویژه در مورد بازار محصولات پلیمری ، شیمیایی و فرآورده های نفتی ( نیاز به اخذ اشتراک)

7-    مطالب آموزشی در زمینه صنایع نفت ، گاز و پتروشیمی ( نیاز به اخذ اشتراک)

8-    ارائه اخبار اختصاصی در زمینه صنایع نفت ، گاز و پتروشیمی ( خدمات رایگان )

9-    ارائه اخبار اقتصادی مهم در زمینه صنایع نفت ، گاز و پتروشیمی ( خدمات رایگان )

10-    نظرسنجی از اعضا و سایر مراجعین محترم به سایت در زمینه صنایع نفت ، گاز و پتروشیمی ( خدمات رایگان )

11-    ارائه لینک های  مرتبط با سایت های معتبر کلیه پتروشیمی ها و پالایشگاه های کشور و نهاد های نظارتی مهم ( خدمات رایگان )

...