نایب‌رئیس کمیسیون اقتصاد نوآوری و تحول دیجیتال اتاق تهران پیشنهاد مطالعه داد:

تعطیلات نوروز با مطالعه چهار کتاب پیشنهادی

تاريخ 1400/01/09 ساعت 20:56

شهاب جوانمردی، نایب‌رئیس کمیسیون اقتصاد نوآوری و تحول دیجیتال اتاق بازرگانی تهران، مطالعه چهار کتاب «هنر خوب زندگی کردن»، «بازی بی‌نهایت»، «بادبادک‌باز» و «مدیران و چالش‌های تصمیم‌گیری» را برای تعطیلات نوروز 1400 را پیشنهاد کرد.

نایب‌رئیس کمیسیون اقتصاد نوآوری و تحول دیجیتال اتاق بازرگانی تهران وقتی در برابر دوربین استودیو اتاق تهران قرار گرفت تا برای تعطیلات نوروز 1400 به فعالان اقتصادی، اعضا و مخاطبان اتاق تهران کتاب برای مطالعه پیشنهاد کند، با دست پر آمد و چهار کتاب متفاوت و خواندنی را پیشنهاد داد.

شهاب جوانمردی ابتدا کتاب «هنر خوب زندگی کردن» نوشته «رولف دوبلی» با ترجمه «عادل فردوسی‌پور، بهزاد توکلی و علی شهروز» را برای مطالعه پیشنهاد کرد که جزو آثار پرطرفدار و پرخواننده است. او همچنین مطالعه کتاب «بازی بی‌نهایت» نوشته «سایمون سینک» را نیز برای تعطیلات نوروز امسال پیشنهاد داد.

عضو هیات نمایندگان اتاق تهران، پس از پیشنهاد دو کتاب در حوزه مدیریتی و انگیزشی، مطالعه رمان «بادبادک باز» نوشته «خالد حسینی» نویسنده افغانستانی را معرفی کرد که جزو آثار تحسین‌شده است و نظر خوانندگان بسیاری در ایران و دیگر کشورها را به خود جلب کرده است.

او در ادامه، کتاب دیگری را این‌بار برای مدیران بنگاه‌ها پیشنهاد کرد و یادآور شد که کتاب «مدیران و چالش‌های تصمیم‌گیری» نوشته «ماکس بیزرمن» و ترجمه «علی سرزعیم» فرصت بازنگری موشکافانه در تصمیمات را به مدیران کسب‌و‌کارها می‌دهد.

ویدئوی پیشنهاد مطالعه شهاب جوانمردی را ببینید و توضیحات او را بشنوید.

این ویدئو در اینستاگرام اتاق تهران نیز منتشر می‌شود. به افرادی که پست مربوطه در اینستاگرام را استوری کنند (با منشن کردن صفحه اتاق) به قید قرعه به 3 نفر دو جلد از کتاب‌های معرفی شده هدیه می‌شود.